قیمت ظروف پلاستیکی

قیمت ظروف پلاستیکی آشپزخانه با توجه به تنوع آن متفاوت است. اکثر ظروف پلاستیکی آشپزخانه باکیفیت موجود در بازار با قیمت هایی متفاوت عرضه می شوند. اما دلیل این تفاوت قیمت چیست؟

ظروف پلاستیکی آشپزخانه از جمله ظروفی هستند که در سال های اخیر بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته اند. این موضوع از زمانی شروع شد که کارخانجات فعال در صنعت پلاستیک سازی ایران پیشرفت کرده و توانستند انواع محصولات پلاستیکی خانگی را با تنوع بالا در طرح و رنگ تولید کنند.

قیمت ظروف پلاستیکی

یکی از این کارخانجات کارخانه صنعت سازان است؛ لکن موضوعی که ذهن ها را درگیر کرده این است که چرا برخی شرکت ها قیمت نامعقولی را برای ظروف پلاستیکی اعلام می کنند؟

ظروف پلاستیکی آشپزخانه صنعت سازان

ظروف پلاستیکی آشپزخانه صنعت سازان از جمله ظروف پلاستیکی هستند که با تنوع مدل و رنگ بالا طراحی و عرضه می شوند. این ظروف انواع مختلفی دارند:

  • ظروف نگهداری و بسته بندی مواد غذایی در یخچال و فریزر
  • لوازم پلاستیک آشپزخانه مانند کاسه، لگن، آبکش، پارچ و لیوان و …
  • ظروف مخصوص نگهداری مواد غذایی خشک مانند برنج، حبوبات و …

البته بعضی از این ظروف هم به صورت پک و ست های چند پارچه تولید و عرضه می شوند.

ظروف پلاستیکی آشپزخانه

قیمت ظروف پلاستیکی آشپزخانه

در خصوص نوسان قیمت ظروف پلاستیکی آشپزخانه صحبت کردیم؛ اما باید این موضوع را هم در نظر داشته باشیم که اگر خرید و فروش این محصولات به صورت عمده انجام شود چندان تغییر قیمتی نخواهند داشت.

مصرف کننده نهایی در خرید تکی این ظروف قطعاً با نوسان قیمت مواجه خواهد شد چرا که در خرید تکی واسطه های زیادی بر قیمت جنس تأثیرگذار هستند.

اما اگر خرید مستقیم از کارخانه انجام شود واسطه ها از بین می روند و ظروف پلاستیکی با قیمت ارزان تری به فروش می رسند.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *