قیمت یخدان یونولیتی درب دار

یخدانهای یونولیتی نسل جدیدی از کول باکسها هستند که هم در خانه ها و هم در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت یخدان یونولیتی درب دار توسط هیراد پلاست بسیار مناسب ارائه شده و دقیقا همین موضوع است که باعث می شود تمامی افراد بتوانند این محصول را خریداری کنند. در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات در رابطه با قیمت یخدان یونولیتی درب دار پرداخته و بهترین روش خرید آن را بررسی کنیم.

انواع یخدان موجود در بازار ایران

 

انواع یخدان موجود در بازار ایران

هیراد پلاست، همان طور که اشاره کردیم به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان در زمینه انواع یخدانهای پلاستیکی معرفی می شود. در بین محصولاتی که هیراد پلاست از این برند عرضه می کند ما شاهد انواع مختلفی از کلمن هستیم که در دسته یخدان مسافرتی جای می گیرند. در این قسمت به معرفی این دسته از محصولات می پردازیم.

قیمت یخدان یونولیتی درب دار بدون شیر

این دسته از یخدانها تنها به عنوان یخدان مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرند. یخدانهای مسافرتی بدون شیر به عنوان یک یخچال کوچک معرفی شده که افراد می توانند آن با خود به سفرها برده و نگران فاسد شدن مواد غذایی خود نباشند. معمولا این دسته از یخدانها جا گیر نیستند و افراد می توانند در هر جایی از خودرو خود آن را قرار دهند.

یخدان های مسافرتی به همراه شیر

یکی دیگر از انواع یخدانهای پر فروش تولیدی هیراد پلاست، یخدانهای مسافرتی به همراه شیر است. زمانی که در یک یخدان، شیر دیده می شود به این معنی است که کلمن علاه بر این که به عنوان یک یخدان مورد استفاده قرار می گیرد در قسمت دارای یک مخزن است که در آن می توان به نگهداری و حمل آب یا انواع و اقسام نوشیدنیها پرداخت.

یخدان های دسته دار

این دسته از یخدانها از آن جایی که افراد بتوانند به راحتی نسبت به جا به جایی آنها اقدام کنند، به همراه یک دسته تولید شده اند. این دسته در بالای یخدانها قرار داشته و این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند مانند یک ساک از آن استفاده کرده و نیازی به کمک برای جا به جایی آن نداشته باشند.

یخدان های چرخ دار

گاهی اوقات افراد احتیاج به یخدانهایی دارند که بتواند حجم زیادی از مواد غذایی به همراه نوشیدنی را حمل کند. از این رو وزن این محصول می تواند بسیار بالا رفته و حمل آن مشکل باشد. به همین دلیل روی آنها چرخی قرار داده می شود تا افراد بتوانند با استفاده از چرخها به راحتی نسبت به حمل آنها اقدام کنند. به هنگام ایستادن نیز کافیست تنها قفل چرخ را فعال کرده تا چرخها حرکت نکنند.

معرفی یخدان یونولیتی و قیمت یخدان یونولیتی درب دار

 

معرفی یخدان یونولیتی و قیمت یخدان یونولیتی درب دار

یونولیت با نام تجاری  EPS (Expandable PolyStyrene)  یا پلاستوفوم، یک ماده اولیه با خواص مکانیکی و فیزیکی بسیار عالی برای تولید انواع ورق یونولیتی و تجهیزات بسته بندی می باشد.یونولیت با وزن بسیار سبک و با ویژگی حرارتی بسیار عالی از نظر عایق حرارتی و همچنین پایداری در برابر نفوذ آب تبدیل به یکی از مواد محبوب در صنایع مختلف شده.

علی رغم کاربردهای گسترده یونولیت در صنایع مختلف، تاثیرات زیست محیطی آن در اکثر موارد نادیده گرفته می شود. یونولیت ها مواد پلیمری هستند که روزانه حجم زیادی از آنها را در زندگی روزمره استفاده می کنیم. درصد بسیاری از یونولیت ها به طور مستقیم و غیر مستقیم به محیط زیست وارد می شود. گذشته از بحث کاربردی یونولیت بسته بندی ، کندوی فومی و ورق یونولیتی، مسئله حفاظت از محیط زیست و  در امان بودن محیط زیست از اثرات ورود یونولیتها، مبحثی است که به یک چالش برای کارشناسان این حوزه مبدل گشته است.

یخدان یونولیتی یا صندوق یونولیتی یا چوبی یا فلزی یا پلاستیکی برای نگه داشتن قطعات یخ، حتی مایعات و جامداتی است که نیاز دارند که در طی انتقال در درجه حرارت پایین منتقل شوند. یخدان شربتخانه صندوقی است که در سفر همراه بردارند و خوراک فاسد شدنی در آن باشد، که معمولا برای سفرها هم استفاده می‌ شود. امروزه یخدان مصارف زیادی در صنعت؛ مصارف خانگی، حمل دارو، حمل فراورده‌های شیلات مانند ماهی و میگو، حمل خون ، کشاورزی و غیره دارد. یخدان یونولیتی هیرادپلاست بهترین انتخاب برای حمل مواد فاسد شدنی در گرما یا سرما میباشد.یخدان یونولیتی یا کولباکس برای حمل ماهی یا میگو که به نام یخدان ماهی و یخدان میگو شناخته میشوند از محصولات هیراد پلاست می باشند.

قیمت یخدان یونولیتی درب دار

 

قیمت یخدان یونولیتی درب دار

قیمت یخدان یونولیتی درب دار که توسط هیراد پلاست عرضه می شود بسیار مناسب و ارزان است. اگر برایتان سوال پیش آمده که چه چیزی باعث می شود تا یک کلمن به عنوان کلمن ارزان قیمت معرفی شود، باید به شما بگوییم که هیراد پلاست با حذف تمامی واسطه ها باعث شده تا افراد بتوانند محصول مد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنند و بتوانند در بودجه خود صرفه جویی را به عمل آورند.

از سویی دیگر، عرضه مستقیم یخدان یونولیتی درب دار توسط هیراد پلاست نیز موضوعی دیگر است که روی قیمت ارزان این دسته از محصولات پلاستیکی تاثیر می گذارد. پس اگر قصد دارید نسبت به خرید یخدان یونولیتی درب دار اقدام کنید اما نمی دانید از کجا این خرید را انجام دهید که در بودجه و زمان خود صرفه جویی کنید، هیراد پلاست بهترین انتخاب است.

مرکز تولید یخدان یونولیتی در تهران

 

مرکز تولید یخدان یونولیتی در تهران

فروش یخدان یونولیتی مسافرتی از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست با قیمتی بسیار عالی انجام می شود. شما می توانید به راحتی با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست و انتخاب انواع یخدانهای یونولیتی مسافرتی، محصولی را برای خود خریداری کنید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

فروش یخدان یونولیتی مسافرتی همواره از رونق بسیار بالایی برخوردار بوده، زیرا تولیدی جام محصولات خود را کاملا با توجه به استانداردهای جهانی عرضه می کند. به همین دلیل است که شما به هنگام خرید این محصول و همتای خارجی آن به هیچ عنوان نمی توانید تغییر در این بین مشاهده کنید. از این که با ما تا انتهی این مطلب همراه بودید بسیار سپاس گزاریم و امیدواریم که بهترین اطلاعات در رابطه با این موضوع را در اختیار شما قرار داده باشیم.

آیا یخدان های یونولیتی تاثیر مخرب بر مواد غذایی دارند؟

یخدانهای یونولیتی به دلیل خاصیت عایق حرارتی و سبکی که دارند، برای نگهداری مواد غذایی بسیار مناسب هستند. این نوع یخدانها معمولا در صنعت مواد غذایی، رستورانها و فروشگاه‌ های بزرگ استفاده می‌ شوند.

برای نگهداری مواد غذایی در یخدانهای یونولیتی، مواد غذایی در داخل پلاستیکی قرار می‌ گیرند که با جداره یخدان تماس نداشته و از مستقیم شدن مواد غذایی با جداره یخدان جلوگیری می‌ کند. همچنین، یخدانهای یونولیتی عایق حرارتی بوده و مواد غذایی را در دمای مناسب نگه می‌ دارند.

استفاده از یخدان‌های یونولیتی برای نگهداری مواد غذایی تاثیر منفی بر روی مواد غذایی ندارد، زیرا این نوع یخدانها مواد غذایی را در دما و رطوبت مناسب نگه می‌ دارند و از تغییر در ویژگیهای آنها جلوگیری می‌ کنند. همچنین، یخدانهای یونولیتی به عنوان یک بسته‌ بندی محافظتی عمل می‌ کنند و از آلودگی و نفوذ هوا، حشرات و باکتریها به مواد غذایی جلوگیری می‌ کنند.

بنابراین، می‌توان گفت که استفاده از یخدانهای یونولیتی برای نگهداری مواد غذایی تاثیر منفی بر روی مواد غذایی ندارد و این نوع یخدانها به عنوان یک راه حل مناسب برای نگهداری مواد غذایی استفاده می‌ شوند.

یخدان های یونولیتی در چه رنگبندی عرضه می شوند؟

یخدانهای یونولیتی به دلیل ویژگیهای خاصی که دارند، در بسیاری از صنایع و کاربردهای مختلف استفاده می‌ شوند. این نوع یخدانها عموما در دو رنگ سفید و آبی تولید می‌ شوند. در ادامه به توضیحاتی درباره رنگ یخدانهای یونولیتی پرداخته شده است.

رنگ سفید:

یخدانهای یونولیتی سفید به دلیل وجود سفیدی بافت یونولیت در این نوع محصولات هستند. همچنین، این نوع یخدانها باعث سفید شدن فضای داخلی یخچال و فضای کاری می‌ شوند. از این رنگ بیشتر در صنایع غذایی استفاده می‌ شود، زیرا سفیدی رنگ می‌ تواند به عنوان یک نشانه از تمیزی و بهداشتی بودن محصول در نظر گرفته شود.

رنگ آبی:

یخدانهای یونولیتی آبی به دلیل استفاده از رنگ آبی در فرآیند تولید هستند. این رنگ در محصولاتی که برای حمل و نقل مواد غذایی و دارویی استفاده می‌شود، به عنوان یک شناسه و تفکیک کننده به کار می‌رود. برای مثال، در صنعت داروسازی، یخدان‌های آبی معمولا برای نگهداری داروهایی که نباید در معرض نور قرار گیرند، استفاده می‌شوند. همچنین، این نوع یخدانها باعث آبی شدن فضای داخلی یخچال می‌شوند که می‌ تواند به یک دکوراسیون جالب و زیبا تبدیل شود.

به طور کلی، یخدانهای یونولیتی در دو رنگ سفید و آبی تولید می‌ شوند. رنگ سفید بیشتر در صنایع غذایی استفاده می‌ شود و رنگ آبی برای حمل و نقل دارو و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در هرصورت، رنگ یخدانهای یونولیتی تاثیری در عملکرد و کارایی آنها ندارد و تنها به عنوان یک نماد و شناسه مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

 

عوامل موثر بر قیمت روز بخدان های یونولیتی

قیمت بخدان های یونولیتی در بازار تاب‌ آوری نشان داده و با متغیرهای زیادی مواجه است. در ادامه، به بررسی عواملی که می‌تواند تأثیر بسزایی بر قیمت بخدان های یونولیتی داشته باشند می‌پردازیم:

1. نوع مواد اولیه:

مواد اولیه مورد استفاده در ساخت بخدانهای یونولیتی شامل پلی‌ استایرن، فوم پلاست، پلی‌ اتیلن، پلی‌یورتان و … می‌ شود. هر نوع ماده اولیه دارای خصوصیات و مزایایی است که باعث تغییر در قیمت بخدان ها می‌ شود.

2. اندازه و ابعاد:

بزرگتر شدن سایز و ابعاد بخدان های یونولیتی می‌ تواند به عنوان یک عامل افزایش قیمت در نظر گرفته شود. زیرا مقدار بیشتری از مواد اولیه برای ساخت بخدان های بزرگتر لازم است و کاربرد آن‌ها هم گسترده‌ تر است.

 

3. کیفیت محصول:

کیفیت بخدان های یونولیتی براساس نوع مواد اولیه، فرآیند تولید و تکنولوژی و همچنین استفاده از تجهیزات مناسب مشخص می‌شود. بخشی از کیفیت محصول می‌ تواند موثر بر قیمت پایین یا بالای آن باشد.

4. تقاضا و عرضه:

بازار بخدان های یونولیتی همیشه در حال تغییر و سرآمدی است. عوامل اقتصادی مثل تورم، نرخ بهره و رشد اقتصادی می‌توانند بر قیمت بخدان های یونولیتی تاثیر بگذارند.

5. شرایط جغرافیایی:

مکان سازگار با تولید، دسترسی به منابع طبیعی و پایین بودن هزینه‌های حمل و نقل و همچنین شرایط جوی تأثیر مستقیم بر قیمت بخدان های یونولیتی دارند.

6. هزینه‌های حمل و نقل:

هزینه حمل و نقل مواد اولیه به کارخانجات و توزیع محصولات و همچنین مسافت بین فروشگاه‌ های پخش و مشتریان هدف، نیز به افزایش قیمت بخدان های یونولیتی می‌ انجامد.

7. سطح تقاضا:

در صورتی که تقاضای مشتریان برای بخدان های یونولیتی افزایش یابد، تأثیر مثبتی بر روی قیمت آنها خواهد داشت.

8. سطح رقابت:

همان‌ طور که گفته شد، بازار بخدان های یونولیتی رقابتی است و وجود رقبا می‌ تواند به افزایش یا کاهش قیمت منجر شود.

 

هیراد پلاست، یکی از بهترین عرضه کنندگان یخدان های یونولیتی

هیراد پلاست شرکتی معتبر است که چندین سال است فریزرهای یونولیتیک با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد. هیراد پلاست با تعهد به تعالی و رضایت مشتری خود را به عنوان بهترین تامین کننده فریزرهای یونولیتیک در بازار معرفی کرده است.

یکی از مهمترین دلایلی که هیراد پلاست مورد توجه قرار گرفته است، کیفیت استثنایی محصولات آن است. این شرکت تنها از بهترین مواد استفاده می کند و اقدامات کنترل کیفیت دقیق را به کار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که هر فریزر با بالاترین استانداردها مطابقت دارد. این توجه به جزئیات تضمین می کند که فریزرهای هیراد پلاست بادوام، قابل اعتماد و قادر به حفظ دمای مطلوب به طور مداوم هستند.

یکی دیگر از دلایلی که هیراد پلاست بهترین تامین کننده فریزرهای یونولیتیک است، تعهد آن به خدمات مشتریان است. این شرکت می‌داند که هر مشتری نیازها و نیازهای منحصر به فردی دارد و تلاش می‌کند راه‌حل‌های شخصی‌سازی شده را ارائه دهد که این خواسته‌ها را برآورده کند. چه به نوع خاصی از فریزر نیاز داشته باشید و چه نیاز به گزینه های سفارشی سازی داشته باشید، هیراد پلاست با شما همکاری می کند تا راه حلی را ایجاد کند که مشخصات دقیق شما را برآورده کند.

هیراد پلاست علاوه بر محصولات استثنایی و خدمات مشتریان، قیمت های رقابتی را نیز ارائه می دهد. با وجود کیفیت بالای محصولات، این شرکت سخت تلاش می کند تا قیمت های خود را مقرون به صرفه نگه دارد. این تعهد به ارزش تضمین می کند که مشتریان می توانند بهترین تجهیزات ممکن را بدون شکستن بانک دریافت کنند.

در خاتمه، هیراد پلاست به دلیل کیفیت استثنایی محصول، تعهد به خدمات مشتری، قیمت رقابتی و تعهد به نوآوری، بهترین تامین کننده فریزرهای غیرولیتی است. اگر برای کسب و کار یا سازمان خود به یک فریزر درجه یک نیاز دارید، هیراد پلاست تامین کننده ای است که می توانید برای ارائه بهترین راه حل ممکن به آن اعتماد کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *