صندلی پلاستیکی رستورانی

صندلی پلاستیکی رستورانی یکی از محصولات بسیار با کیفیت موجود در بازار است که شما عزیزان می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست برای خود خریداری کنید. این دسته از صندلیها انواع مدلهای مختلفی را با خود به همراه دارند و همین موضوع باعث می شود تا هر فرد با هر سلیقه ای که دارد، بتواند بهترین و صندلی برای رستوران خود را خریداری کند. در این مطلب همراه ما باشید تا در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات در رابطه با صندلی پلاستیکی رستورانی و نحوه خرید آن بپردازیم.

آشنایی با صندلی پلاستیکی رستورانی

آشنایی با صندلی پلاستیکی رستورانی

صندلی پلاستیکی رستوران یکی از انواع تولیدات جدید شرکت هیراد پلاست میباشد که امروز قصد داریم به برخی از سوالات متداول شما همراهان گرامی پیرامون این محصول جدید استقبال کنیم و مثل همیشه پاسخگو باشیم. درعناوین اصلی که در ادامه مطالعه میکنید سوالهای شما را پاسخ دادیم تا بیشتر از قبل شما را با این محصول آشنا کنیم.با این مقدمه که صندلی پلاستیکی رستوران نوعی از انواع صندلیهای پلاستیکی می باشد که برای صرف غذا و نوشیدنی طراحی شده اند که این خود شامل کافی شاپها، فست فودها، چای خانه ها، رستورانها، سالنهای پذیرایی، کترینگ، تالار و باغ تالارها می باشد ولی تحت عنوان صندلی پلاستیکی رستوران شناخته می شود.

امروزه که مشغله های کاری افزایش پیدا کرده است و زندگی ماشینی بر زندگی غالب شده است, دیگر فرصتی برای آشپزی به معنای واقعی پیدا نمی شود. ازاین رو کسب و کار غذاپزی ها و رستورانها و غذای آماده بیشتر از گذشته رونق پیدا کرده است. در گذشته مانند حال این حجم از تقاضا برای غذاهای اماده وجود نداشت که شاهد این حرف ما، شواهد میدانی اعم از افزایش بسیار زیاد شعب مختلف رستورانها, افزایش رستورانهای یک منطقه و تمایل چند برابری جمعیت به استفاده از غذاهای آماده، که شما در گوشه کنار هر نقطه از این کشور شاهد تمامی آن می باشید.

به همان اندازه که تقاضا غذای آماده بالا می رود مشتریان رستورانها افزایش میابد که این امر باعث رقابت بین فروشنده های مختلف می شود. اینجاست که بعد از کیفیت غذا دکوراسیون داخلی به بیشترین اهمیت خود می رسد. شما تصور کنید وارد رستورانی می شوید که از رنگ مرده برای صندلیهای خود انتخاب کرده است و یا صندلی و میز کثیفی دارد و حتی از انواع صندلیها با جنسهای مختلف استفاده کرده است، غذایی که آنجا میل کردید ناخودآگاه جزء بدترین غذاهای خورده شده در ذهن شما نقش ببنده. دکوراسیون شامل میز و صندلی و رنگ پیش زمینه محیط رستوران می شود.

ما اینجا در هیراد پلاست با تولید و عرضه صندلی پلاستیکی رستوران در بیشترین رنگ ممکن, به شما در ست کردن صندلیهای خود با هر تم و رنگی کمک می کنیم. بغیر از فراوانی انواع رنگ، با ارائه انواع مدل، کار را برای میزان کردن طراحی رستوران خود با این محصول راحت تر از قبل کردیم.

ویژگی های منحصر به فرد این محصول

 

ویژگی های منحصر به فرد این محصول

صندلی پلاستیکی رستوران علاوه بر ویژگیهای عمومی یک صندلی خوب، از مزیت هایی دیگری نیز برخوردار است، که یکی از آنها قابل شستشو بودن و راحت و سریع تمیز شدن آن است. بدلیل رفت و آمد زیاد در رستورانها و کثیف شدن مکرر صندلیها، باید مکررا آنها را تمیز و ضدعفونی کرد و حداقل روزی یکبار آنها را شست.

پس باید ضد رطوبت نیز باشد که هم براحتی شسته شود هم سریع خشک شود.

از ویژگیهای دیگر صندلی پلاستیکی رستوران می توان به سبک بودن آن اشاره کرد که امکان جابجایی و کم و زیاد کردن تعداد صندلیهای هر میز را براحتی برای شما به ارمغان میاورد. ویژگی بارز دیگر این محصول قابلیت روی هم گذاشتن و فیکس شدن آن است که برای انبار کردن صندلیهای اضافی در کمترین جا ممکن استفاده می شود. از آنجایی که بسیاری از رستورانها فضای آزاد برای سرو غذا دارن،, صندلی پلاستیکی رستوران باید در مقابل افتاب ایمن باشد و تغیر حالت و یا تغیر رنگ در آن ایجاد نشود.

راحتی در نشستن و پشتی مناسب باعث حس خوب در مشتری می شود که در ضمیر ناخوداگاه وی تاثیر بسیار مثبتی دارد.

  • از آنجا که تعداد رستورانهای بسیار زیادی داریم و هر کدام دکوراسیون خاص خود را دارد: صندلی پلاستیکی رستوران ها باید رنگ و طرح بیشتری نسبت به دیگر انواع صندلیها داشته باشد. این ویژگیها باعث فروش زیاد صندلی پلاستیکی رستوران میشود که شرکت هیراد پلاست با افتخار جزء اولین شرکتهای تولید کننده صندلی پلاستیکی با رعایت تمام استاندارد ها و ویژگیهای ذکر شده، در ایران می باشد که کمک شایانی به صنفت رستورانها برای جلب مشتری بیشتر کرده است.

انواع مدل های صندلی پلاستیکی موجود در بازار ایران

 

انواع مدل های صندلی پلاستیکی موجود در بازار ایران

در حال حاضر انواع مدلهای مختلفی از صندلی پلاستیکی رستوارنی در بازار وجود دارد که هر یک نسبت به دیگری زیبایی منحصر به فردی دارد. اگر بخواهیم به طور کلی به آنها توجه داشته باشیم، می توانیم بگوییم که انواع صندلیهای پلاستیکی موجود در بازار ایران که توسط هیراد پلاست نیز عرضه می شوند، به دسته بندی زیر هستند:

  • صندلی پلاستیکی دسته دار
  • صندلی پلاستیکی بدون دسته
  • صندلی پلاستیکی پایه فلزی
  • صندلی پلاستیکی پایه چوبی
  • صندلی پلاستیکی حصیری
  • صندلی پلاستیکی رنگی

تمامی این مدل ها را می توانید با قیمتی استثنایی از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست خریداری کنید.

مرکز فروش میز و صندلی رستوران در تهران

 

مرکز فروش میز و صندلی رستوران در تهران

همانطور که در عنوان های قبل به آن پرداختیم، صندلی پلاستیکی رستوران مزیتهای بسیار بیشتری نسبت به یک صندلی پلاستیکی معمولی را دارا می باشد. از این رو نه تنها در رستوران بلکه در خانه، اداره یا مغازه خود می توانید از آن استفاده کنید و منحصر به فقط غذاخوریها نمی باشد. به همین دلیل بسیار مورد توجه مشتریهای گرامی قرار گرفته است و باعث بالا ماندن بازار این نوع صندلی می شود.

از طرفی همان طور که میدانید روز به روز بر تعداد رستورانها افزوده می شود و حتی بسیاری از آنها با افزایش مساحت خود نیاز به افزایش صندلی پیدا می کنند. همه این موارد باعث می شود روز به روز بازار صندلی پلاستیکی رستوران بهتر شود. هیراد پلاست به عنوان معتبرترین مرگز فروش صندلی رستوان در تهران شناخته می شود. شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید انواع مدلهای صندلی پلاستیکی رستورانی از این فروشگاه کنید.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *