تولید کننده صندلی پلاستیکی

بزرگ ترین تولید کننده صندلی پلاستیکی در ایران

تولید کننده صندلی پلاستیکی در ایران، بیش ترین میزان فروش را به دنبال داشته است و بزرگترین تولید کننده آن محصولات را به صورت عمده به مشتری عرضه می کند.
صندلی پلاستیکی، یکی از مهم ترین وسایل مورد استفاده در هر منزل و محل کاری بوده است که از ظاهری ساده تشکیل شده و مواد اولیه آن قطعاً مرغوب و باکیفیت می باشند. تولید کننده صندلی پلاستیکی در ایران، همیشه سعی داشته است، محصولات را باکیفیت بسیار عالی به مشتریان عرضه کند و البته خریداران واقعی می توانند این محصول را با قیمت کمتر از نمایندگی های اصلی خرید نمایند.

تولید کننده صندلی پلاستیکی

خصوصیات یک صندلی پلاستیکی خوب

تولید کننده صندلی پلاستیکی

صندلی پلاستیکی در انواع کوچک و بزرگ تولید شده است که دارای ظاهری ساده و زیبا می باشد. این محصولات دارای ویژگی های متعددی هستند و بسته به مواد اولیه به کار رفته در تولید آن ها، دارای کیفیت متفاوتی می باشند. از ویژگی های یک صندلی پلاستیکی خوب و مرغوب می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 1. دارای بدنه ای یکپارچه
 2. دارای طول عمر زیاد
 3. برخورداری از استحکام بالا
 4. تولید با مواد اولیه مرغوب
 5. راحتی صندلی
 6. مقاوم در برابر ضربه
 7. سبک وزن بودن آن
 8. بسیار بادوام و زیبا
 9. مقاوم در برابر اشعه UV
 10. دارای کارایی خوب
 11. عدم تغییر ظاهر در برابر نور و گرد و خاک

با توجه به خصوصیات بسیار عالی صندلی پلاستیکی این محصول از نظر قیمت و قدرت خرید به صرفه تر بوده است و در بازار به صورت مختلف به فروش می رسد.

تولید کننده صندلی پلاستیکی

تولید کننده صندلی پلاستیکی

تولید کننده صندلی پلاستیکی در ایران بهترین محصول را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه داشته است. البته تولید کنندگان صندلی در ایران از بهترین مواد اولیه جهت تولید استفاده می کنند و از بهترین آن ها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 1. برند ناصر پلاستیک
 2. برند شیخی
 3. برند صبا پلاستیک
 4. برند طلوع پلاستیک و …

تولید کننده صندلی پلاستیکی در ایران، صندلی را به صورت عمده و تکی به خریداران عرضه می دارد و این محصول بیش ترین میزان فروش را نسبت به دیگر محصولات پلاستیکی در بردارد.

خرید و فروش صندلی پلاستیکی در ایران

تولید کننده صندلی پلاستیکی

صندلی پلاستیکی تولید شده در ایران بهترین نوع صندلی قابل استفاده در محیط های باز بوده است چرا که هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود و از مقاومت زیادی برخوردار می باشد. این محصول به دو صورت مختلف خرید و فروش می گردد که در ادامه بیان می شود:

شما می توانید انواع صندلی پلاستیکی را با قیمت ویژه از تولید کنندگان اصلی دریافت کنید، فقط کافی است با مشاورین واحد فروش سایت های مرتبط در تماس باشید.

کارخانه عرضه صندلی پلاستیکی در تهران

تولید کننده صندلی پلاستیکی

تهران به عنوان پایتخت بزرگ ترین شهر صنعتی ایران است که کارخانه های تولید صندلی پلاستیکی را در خود جای داده است. این تولید کنندگان بهترین انواع صندلی پلاستیکی را با استفاده از مواد اولیه درجه یک و باکیفیت در مدل های مختلف تولید کرده و ارائه می دهند. کیفیت بالای صندلی پلاستیکی ایرانی باعث شده حتی از نمونه های خارجی هم پیشی گرفته و در بازارهای صادراتی و بین المللی هم عرضه شوند.

ایران تولیدکننده اول صندلی پلاستیکی است

تولید کننده صندلی پلاستیکی

ایران از جمله کشور هایی است که در تولید بسیاری از محصولات به خودکفایی رسیده است. یکی از این محصولات صندلی پلاستیکی است که در ایران تولید بالایی دارد و بسیار موفق عمل کرده است.

در منطقه خاورمیانه ایران به عنوان اولین و بزرگ ترین تولید کننده صندلی پلاستیکی شناخته شده است و تجربه های مفیدی را در این زمینه به دست آورده است که همین موضوع باعث شده حتی در زمینه صادرات هم درخشیده و موفق عمل کند.

کارخانه ناصر پلاستیک یکی از این تولید کننده ها است که علاوه بر تسلط بر بازار داخلی توانسته بازار های کشور های همسایه را نیز قبضه کرده و تولیدات خود را به این کشورها عرضه کند. از جمله صندلی هایی که توسط این کارخانه تولید می شود می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

 1. صندلی پلاستیکی ساده بدون دسته: صندلی پلاستیکی بدون دسته در رستوران ها، سلف دانشگاه ها، بیمارستان ها و مطب ها به عنوان صندلی انتظار و … مورد استفاده قرار می گیرد. این صندلی ها به دلیل جنس مقاومی که دارند محکم بوده و تحمل وزن دارند.
 2. صندلی پلاستیکی ساده دسته دار: صندلی پلاستیکی دسته دار در مقایسه با نمونه های بدون دسته راحت تر هستند چرا که دسته ها محلی برای قرار دادن دست ها است که باعث آرامش بیشتر می شود. علاوه بر این موقع برخواستن هم می توان از دسته ها به عنوان تکیه گاه استفاده کرد.
 3. صندلی تاشو: این صندلی ها به دلیل مدل خاصی که دارند و تاشو می باشند به راحتی حمل و جابجا می شوند و به همین دلیل از آن ها به عنوان صندلی پیک نیک استفاده می شود.

فروشندگان انواع صندلی پلاستیکی در تهران

تولید کننده صندلی پلاستیکی

در گذشته صندلی های موجو در بازار از جنس چوب یا فلز بودند. از معایب این صندلی ها می توان به فاکتور های زیر اشاره کرد:

 1. به رطوبت مقاوم نبوده و سریع آسیب می دیدند
 2. از نظر طرح و رنگ تنوع بالایی نداشتند
 3. وزن زیادی داشتند و جابه جایی آن ها مشکل بود
 4. مهم تر از همه قیمت بالایی داشتند و به صرفه نبودند

تغییر شرایط زندگی مردم باعث شد نوع وسایلی را هم که مورد استفاده قرار می دادند تغییر داده و از همین رو استفاده از میز و صندلی پلاستیکی رواج پیدا کرد.

نمونه های معرفی شده در بخش قبل از انواع صندلی های تولیدی در تهران هستند. علاوه بر این ها صندلی پلاستیکی حصیربافت را هم می توان معرفی کرد که با استفاده از مواد اولیه باکیفیت تولید شده و در رده محصولات درجه ۱ قرار گرفته اند.

متریال استفاده شده در تولید این صندلی ها حاوی مواد یو وی می باشد تا صندلی ها در مقابل نور آفتاب مقاوم بوده، تغییر رنگ ندهند و خشک و شکننده هم نشوند. ضمن این که تنوع بالای طرح، مدل و رنگ هم می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان بوده و با هر سلیقه ای هماهنگ شود.

برای خرید این میز و صندلی در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.