گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای کاشت انواع گل و گیاه است.

با گلدان پلاستیکی مستطیل کنتیا آشنایی دارید؟ آیا می دانید این گلدان تولید کدام کارخانه است؟ گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ با چه ابعادی تولید شده و به فروش می رسد؟

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا از شکیل ترین و پرمصرف ترین گلدان های پلاستیکی موجود در بازار است که در ادامه راجع به سایزها و ابعاد تولیدی آن صحبت می شود.

این گلدان محصول کارخانه گل سرخ است که در زمینه تولید انواع گلدان های پلاستیکی با مدل ها، ابعاد و قیمت های مختلف فعالیت دارد.

 

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ از جمله گلدان هایی است که می توان آنها را با استفاده از انواع آویز فلزی به دیوار، نرده های بالکن و تراس و یا هر مکان دیگری آویزان کرد. از این طریق می توان یک باغچه خانگی بسیار شیک و زیبا برای خود آماده کرد.

مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده گلدان پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید غیرحضوری را فراهم نموده است.

اما بهترین گلدان های پلاستیکی مستطیلی گلدانی هایی هستند که با مواد اولیه مرغوب تولید شده و دارای فیلتر UV باشند. بدین ترتیب در برابر نور خورشید مقاومت لازم را داشته و به راحتی تغییر رنگ نمی دهند.

 • بیشتر بخوانید: گلدان دوطرفه

گلدان پلاستیک مستطیل بزرگ کنتیا از جمله این گلدان ها است که در 6 سایز مختلف تولید می شود:

 • کد 264: ابعاد 10*12*36
 • کد 266: ابعاد 15*20*42
 • کد 268: ابعاد 20*26*54
 • کد 270: ابعاد 25*30*65
 • کد 272: ابعاد 25*30*81
 • کد 274: ابعاد 32*40*106

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

مزایای گلدان پلاستیکی کنتیا:

 1. سبک وزن
 2. مقاوم در برابر ضربه
 3. تنوع در طرح و مدل
 4. دارای رنگ بندی
 5. قابل شستشو
 6. عدم یخ زدگی در سرمای شدید و …

فروش فقط به صورت عمده انجام می شود و ثبت سفارش کمتر از 10 کارتن پذیرفته نمی شود.

 

خرید گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

سایت های خرید اینترنتی انواع گلدان پلاستیکی بهترین قیمت را برای خرید این گلدان ها در نظر گرفته اند.
گلدان های متنوع پلاستیکی در این سایت درمعرض فروش قرارگرفته اند که یک نمونه از آن گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ است. همواره خرید و فروش اینترنتی گلدان پلاستیکی از طریق این سایت در حال اجرا می باشد.
برای خرید کافی است با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

 • بیشتر بخوانید: گلدان مشکی

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ نشا

 

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ نشا

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ مخصوص نشا یکی از بهترین محصولاتی هستند که افراد می توانند نسبت به خرید آنها اقدام کرده و در گلخانه‌ ها یا خانه از آن استفاده کنید. گلدانهای پلاستیکی در ابعاد بسیار متنوعی موجود است. آنها به عنوان گلدان مخصوص کاشت نشا با سوراخهایی که در انتهای آنها برای تخلیه آب قرار دارند، در دسترس هستند و برای فروش در فروشگاه های معتبر مانند هیراد پلاست عرضه می شوند.

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ این مزیت را دارند که به راحتی آنها را تمیز کنید و گرد غبار اضافی را که باعث می شود بدنه آنها نامناسب به چشم آیند را از بین ببرید، زیرا این گلدانها سطح صافی دارند. البته استفاده از این دسته از گلدانها مزایای دیگری را نیز با خود به همراه دارند و آن این است که میکروبها، قارچها و باکتریها پایه چسبنده ندارند و می ‌توانند به طور کامل در صورت وجود به کشتن آنها بپردازند زیرا بافت متخللی ندارند. بنابراین گلدان پلاستیکی را می توان بارها و بارها برای رشد نشاها استفاده کرد.

مزیت دیگر این دسته از گلدانها، مقاومت در برابر شکستگی است. گلدانهای پلاستیکی به راحتی مانند گلدانهای سفالی یا سرامیکی در هنگام افتادن خرد نمی شوند. از آنجایی که پلاستیک آب را جذب نمی کند، این ماده به ویژه برای گیاهانی که خاک مرطوب را دوست دارند مناسب است.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی

 

فروش گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی

گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی از آن جایی که مزایای زیادی را برای افراد ارائه می دهد باعث می شود تا فروش بسیاری را نیز داشته باشد و افراد بتوانند همواره با خرید آن به کاش انواع گیاهان و نگهداری آنها در داخل و خارج از خانه بپردازند. هیراد پلاست امروزه به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی که به عرضه گلدانهای پلاستیکی می پردازد باعث شده تا تمامی افراد بتوانند این دسته از گلدانها را با قیمتی بسیار عالی برای خود خریداری کنند.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی توسط هیراد پلاست از طریق فروشگاه اینترنتی انجام می شود و فروش از این طریق نیز به نوبه خود مزایای بسیاری را با همراه دارد. به عنوان مثال، گلدانهای پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی می توانند از طریق فروشگاه هیراد پلاست بدون وجود واسطه به فروش برسند و همین موضوع باعث می شود تا قیمت نهایی آن‌ها بسیار مناسب باشد. از سویی دیگر، این روش به نوعی فروش مستقیم نیز نام گذاری می شود و افراد می توانند با این کار بهتر در هزینه های خود صرفه جویی را به همراه داشته باشند.

خرید عمده گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

 

خرید عمده گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

حتی اگر یک گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ ساده از نظر تئوری برای کاشت کافی باشد، با هم افراد به دنبال انواع مختلفی از همین تئوری ساده هستند تا بتوانند محیط خانه خود را به همراه آن زیبا کنند. یکی از انواع گلدانهای پلاستیکی که فروش بسیاری را نیز برای خود دارد، گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ هستند. گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گل را می توان در امتداد میله های بالکن استفاده کرد. آنها طراحی بسیار منحصر به فردی دارند که باعث شده وزن بسیار پایینی داشته باشند. بنابراین وجود آنها بسیار در فضا صرفه جویی می کند.

اگر آنها را روی نرده بیرونی آویزان کنید، گیاهان شکوفه ‌دار توسط همسایه ‌ها و پیاده‌ روها نیز دیده می ‌شوند که می تواند به طور کلی جذابیت بسیاری را به فضای خانه شما بدهد. از این رو همواره خرید عمده گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ به هر شکل بسیار رواج داشته و تمامی افراد می توانند نسبت به خرید آن از طریق هیراد پلاست اقدام کرده و به زیبایی محیط اطراف خانه خود به کمک آنها بپردازند.

قیمت گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گلخانه ای

 

قیمت گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گلخانه ای

از آن جایی که گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گلخانه ای یکی از محصولاتی است که فروش بسیاری را با خود به همراه دارد، قیمت آن نیز برای دسته افرادی که قصد دارند نسبت به خرید آن اقدام کنند و علاقه دارند قبل از خرید بدانند که تا چه اندازه بودجه را باید صرف محصول خود کنند، بسیار حائز اهمیت است. فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های حال حاضر، به عرضه انواع گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گلخانه ای با قیمت بسیار عالی پرداخته تا تمامی افراد بتوانند این محصول بی نظیر را برای خود داشته باشند.

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گلخانه ای که توسط هیراد پلاست عرضه می شود به دلیل حذف واسطه ها و همچنین فروش مستقیم است که قیمت بسیار مناسبی را برای خود ارائه داده است. پس اگر فکر می کنید که محصولات به علت کیفیت پایین قیمت ارزانی را به خود اختصاص داده اند، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید زیرا این موضوع تنها به دلیل حذف واسطه ها و همچنین فروش مستقیم است. با انتخاب هیراد پلاست شما می توانید در هزینه ها و همچنین در زمان خود صرفه جویی کرده و محصول مورد نظر خود را در محل مورد نظر نیز تحویل بگیرید.

هیراد پلاست، بهترین انتخاب برای خرید انواع گلدان پلاستیکی

 

هیراد پلاست، بهترین انتخاب برای خرید انواع گلدان پلاستیکی

گلدانهای پلاستیکی مستطیل بزرگ در بازار تهران یکی از بهترین محصولاتی هستند که افراد می توانند آنها را خریداری کرده و در گلخانه ها یا زمینهای کشاورزی از آن استفاده کنند. گلدانهای پلاستیکی در بازار تهران به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولاتی معرفی می شوند که افراد می توانند آن را خریداری کرده و در هر جایی که مد نظرشان است به نگهداری از گل و گیاهان بپردازند. از این رو هیراد پلاست امروزه توانسته به عنوان یک عرضه کننده، به پخش محصولات بسیار با کیفیتی بپردازد که افراد با خرید آنها بتوانند علاوه بر استفاده از یک محصول با کیفیت، در هزینه های خود نیز صرفه جویی بسیاری را به همراه داشته باشند.

در این مطلب به تمامی اطلاعات پیرامون گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ و قیمت آن در بازار تهران پرداختیم و همچنین اشاره اختصاصی به مزایای استفاده از گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ نیز داشتیم. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست نسبت به خرید گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ پرداخته و سپس در محل مورد نظر خود آنها را تحویل بگیرید. همچنین اگر در زمینه تولید این محصول به فعالیت می پردازید نیز می توانید از طریق هیراد پلاست فروش خود را چندین برابر افزایش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *