گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

💯 خرید گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا کد 274 برای کاشت انواع گل و گیاه یکی از بهترین گزینه های انتخابی است. 💯

با گلدان پلاستیکی مستطیل کنتیا آشنایی دارید؟ آیا می دانید این گلدان تولید کدام کارخانه است؟ گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ با چه ابعادی تولید شده و به فروش می رسد؟

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا از شکیل ترین و پر مصرف ترین گلدان های پلاستیکی موجود در بازار است که در ادامه راجع به سایزها و ابعاد تولیدی آن صحبت می شود.

✅ این گلدان محصول کارخانه گل سرخ است که در زمینه تولید انواع گلدان های پلاستیکی با مدل ها، ابعاد و قیمت های مختلف فعالیت دارد.

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

 

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا

🥳🥳 گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ کنتیا از جمله گلدان هایی است که می توان آنها را با استفاده از انواع آویز فلزی به دیوار، نرده های بالکن و تراس و یا هر مکان دیگری آویزان کرد و از این طریق می توان یک باغچه خانگی بسیار شیک و زیبا برای خود آماده کرد.

 • مجموعه هیراد پلاست تنها عرضه کننده گلدان پلاستیکی به قیمت کارخانه است که جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید غیرحضوری را فراهم نموده است.

اما بهترین گلدان های پلاستیکی مستطیلی گلدانی هایی هستند که با مواد اولیه مرغوب تولید شده باشند؛ بدین ترتیب در برابر نور خورشید مقاومت لازم را داشته و به راحتی تغییر رنگ نمی دهند.

❌ گلدان پلاستیک مستطیل بزرگ کنتیا از جمله این گلدان ها است که در 6 سایز مختلف تولید می شود. در ادامه به ابعاد گلدان پلاستیکی مستطیلی کنتیا اشاره می شود:

 • کد 264: طول 36، عرض 12 و ارتفاع 10 سانتی متر
 • کد 266: طول 42، عرض 20 و ارتفاع 15 سانتی متر
 • کد 268: طول 54، عرض 26 و ارتفاع 20 سانتی متر
 • کد 270: طول 65، عرض 30 و ارتفاع 25 سانتی متر
 • کد 272: طول 81، عرض 30 و ارتفاع 25 سانتی متر
 • کد 274: طول 106، عرض 40 و ارتفاع 32 سانتی متر

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا

❌ مزایای گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ کنتیا که با نام گلدان باغچه ای بزرگ نیز به فروش می رسد و باعث محبوبیت این کالا شده است عبارت است از:

 1. وزن سبک
 2. مقاومت در برابر ضربه
 3. تنوع در طرح و مدل
 4. دارای رنگ بندی
 5. قابلیت شستشو
 6. عدم یخ زدگی در سرمای شدید و …

 

خرید گلدان پلاستیکی مستطیل 1 متری

سایت های خرید اینترنتی انواع گلدان پلاستیکی بهترین قیمت را برای خرید این گلدان ها در نظر گرفته اند.

گلدان های متنوع پلاستیکی در این سایت درمعرض فروش قرارگرفته اند که یکی از آنها امکان خرید گلدان پلاستیکی مستطیل 1 متری است؛ همواره

خرید و فروش اینترنتی گلدان پلاستیکی از طریق این سایت در حال اجرا می باشد.

 • برای خرید گلدان مستطیلی خیلی بزرگ کافی است با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

خرید گلدان پلاستیکی مستطیل 1 متری

 

گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ دیجی کالا

گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ دیجی کالا یکی از بهترین محصولاتی هستند که افراد می توانند نسبت به خرید آنها اقدام کرده و در گلخانه‌ ها یا خانه از آن استفاده کنند.

گلدان های پلاستیکی در ابعاد بسیار متنوعی موجود است.

گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ دیجی کالا به عنوان گلدان مخصوص کاشت انواع گیاهان و سبزیجات با سوراخ هایی که در انتهای آنها برای تخلیه آب قرار دارند، در دسترس هستند و برای فروش در فروشگاه های معتبر مانند هیراد پلاست عرضه می شوند.

 • گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ این مزیت را دارد که به راحتی آنها را تمیز کنید و گرد غبار اضافی را که باعث می شود بدنه آنها نامناسب به چشم آیند را از بین ببرید.
 • مزیت دیگر این دسته از گلدان ها، مقاومت در برابر شکستگی است؛ گلدان های پلاستیکی به راحتی مانند گلدان های سفالی یا سرامیکی در هنگام افتادن خرد نمی شوند.
 • از آنجایی که پلاستیک آب را جذب نمی کند، این گلدان به ویژه برای گیاهانی که خاک مرطوب را دوست دارند مناسب است.

گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ

 

فروش گلدان پلاستیکی مستطیلی مشکی ارزان

فروش گلدان پلاستیکی مستطیلی مشکی ارزان رونق زیادی دارد چرا که مزایای زیادی در استفاده از این گلدان ها است و در نتیجه افراد می توانند همواره با خرید آن به کاشت انواع گیاهان و نگهداری آنها در داخل و خارج از خانه بپردازند.

هیراد پلاست امروزه به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی که به عرضه گلدان های پلاستیکی می پردازد باعث شده تا تمامی افراد بتوانند این دسته از گلدان ها را با قیمتی بسیار عالی برای خود خریداری کنند.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی توسط هیراد پلاست از طریق فروشگاه اینترنتی انجام می شود و فروش از این طریق نیز به نوبه خود مزایای بسیاری را با همراه دارد.

 1. به عنوان مثال، گلدان های پلاستیکی مستطیلی بزرگ مشکی می توانند از طریق فروشگاه هیراد پلاست بدون وجود واسطه به فروش برسند و همین موضوع باعث می شود تا قیمت نهایی آنها بسیار مناسب باشد.
 2. از سویی دیگر، این روش به نوعی فروش مستقیم نیز نام گذاری می شود و افراد می توانند با این کار بهتر در هزینه های خود صرفه جویی را به همراه داشته باشند.

فروش گلدان پلاستیکی مستطیل ارزان

 

خرید عمده گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

یکی از انواع گلدان های پلاستیکی که فروش بسیاری را نیز دارد، گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ است از همین رو خرید عمده گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ رونق زیادی دارد.

گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ گل را می توان در امتداد میله های بالکن استفاده کرد؛ آنها طراحی بسیار منحصر به فردی دارند که باعث شده وزن بسیار پایینی داشته باشند، بنابراین وجود آنها بسیار در فضا صرفه جویی می کند.

😎 اگر آنها را روی نرده بیرونی آویزان کنید، گیاهان شکوفه ‌دار توسط همسایه ‌ها و عابرین پیاده‌ روها نیز دیده می ‌شوند که می تواند به طور کلی جذابیت بسیاری را به فضای خانه شما بدهد.

از این رو همواره خرید گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ به صورت عمده بسیار رواج داشته و تمامی افراد می توانند نسبت به خرید آن از طریق هیراد پلاست اقدام کرده و به زیبایی محیط اطراف خانه خود به کمک آنها بپردازند.

خرید عمده گلدان پلاستیکی مستطیل

 

قیمت گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ

از آن جایی که گلدان پلاستیکی مستطیلی بزرگ یکی از محصولاتی است که فروش بسیاری را با خود به همراه دارد، 💰قیمت گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ💰 برای دسته افرادی که قصد دارند نسبت به خرید آن اقدام کنند و علاقه دارند قبل از خرید بدانند که تا چه اندازه بودجه را باید صرف محصول خود کنند، بسیار حائز اهمیت است.

فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های حال حاضر، به عرضه انواع گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ با قیمت بسیار عالی پرداخته تا تمامی افراد بتوانند این محصول بی نظیر را برای خود داشته باشند.

🛒 گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ گلخانه ای که توسط هیراد پلاست عرضه می شود به دلیل حذف واسطه ها و همچنین فروش مستقیم است که قیمت بسیار مناسبی را برای خود ارائه داده است.

پس اگر فکر می کنید که محصولات به علت کیفیت پایین قیمت ارزانی را به خود اختصاص داده اند، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید زیرا این موضوع تنها به دلیل حذف واسطه ها و همچنین فروش مستقیم است.

با انتخاب هیراد پلاست شما می توانید در هزینه ها و همچنین در زمان خود صرفه جویی کرده و محصول مورد نظر خود را در محل مورد نظر نیز تحویل بگیرید.

قیمت گلدان پلاستیکی مستطیل

152 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *