صندلی حصیری ناصر پلاستیک

استفاده از مبلمان با طرحها و متریالهای مختلف ما را با دکوراسیونهای متفاوتی روبرو کرده است. همه افراد از انواع مبل، صندلی و غیره استفاده می کنند. در دکوراسیون منزل و حیاط مطابق با سلیقه و خواسته شما زیبایی و راحتی منزل شما را به نمایش گذاشته می شود. یکی از انواع مبلمان مورد استفاده در دکوراسیون منزل و باغ، مبلمان حصیری است. این محصولات به خانه و باغ سبکی سنتی می بخشد و فضایی گرم و صمیمی را در خانه افراد ایجاد می کند.

در این مقاله در مورد صندلی حصیری به خصوص کد 991، انواع و قیمت و خرید و فروش آن صحبت خواهیم کرد. با ما باشید تا تغییری خارق العاده در دکوراسیون بیرونی یا داخلی خود ایجاد کنیم.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

انواع صندلی حصیری ناصر پلاستیک

یکی از انواع صندلی های حصیری، صندلی حصیری پلاستیکی است که توسط کارخانه ناصر پلاستیک تولید می شود. اما اولین بار این صندلی ها چگونه معرفی شد؟

انواع صندلیهای حصیری اولین بار در میان مردمانی که در بین النهرین زندگی می کردند وارد دنیای مبلمان شد. در آن زمان این محصولات از کاه ساخته می شدند. با توجه به افزایش استقبال و استفاده از این صندلیها توسط مردم مصر، این صندلیها در کشورهای دیگر نیز مورد توجه قرار گرفت و رومیان باستان افرادی بودند که این صندلیها را به طور گسترده در کشورهای دیگر معرفی کردند.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

کم کم این سبک از صندلیها وارد انگلستان شد و در دوران ویکتوریا به یکی از عناصر اصلی مورد استفاده در دکوراسیون تبدیل شدند. پس از آنها، این آمریکاییها بودند که به طور گسترده از این صندلیها و سایر مبلمان حصیری استفاده کردند. توجه داشته باشید که برای تهیه این محصولات در کشورهای مختلف از مواد اولیه متفاوتی استفاده شده است. مواد مورد استفاده برای ساخت آن بسته به منابعی که مردم داشتند متفاوت بود.

به عنوان مثال از الیافی که در مناطق مختلف برای ساخت این نوع صندلی و مبلمان استفاده می شود می توان به نخل خرما، چوب بژکو، بامبو و غیره اشاره کرد. در حال حاضر بر اساس آموزش ساخت صندلیهای حصیری می توان این محصولات را با استفاده از هر یک از این الیاف تهیه کرد.

صندلی حصیری علاوه بر طرح و رنگ، در جنس آن نیز متفاوت است. در نتیجه این محصولات به دو دسته صندلی حصیری طبیعی و صندلی حصیری مصنوعی طبقه بندی می شوند. با این نوع صندلیها بیشتر آشنا خواهیم شد.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

 

صندلی حصیری طبیعی

در ساخت این نوع صندلیهای حصیری از الیاف طبیعی مانند برگ نخل و حصیر استفاده شده است. این محصولات ظاهر بسیار جذابی دارند و می توانید تنوع طرحها و رنگهای موجود در آنها را مشاهده کنید. با توجه به آموزش ساخت صندلیهای حصیری، برای ساخت این محصولات معمولاً الیاف طبیعی را برش داده، سمباده می زنند و سپس آب بندی می کنند. در عین حال به منظور افزایش مقاومت آنها در برابر نور آفتاب، روکشی روی این محصولات طراحی شده است.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

 

صندلی حصیری مصنوعی

اگر برای خرید مبل و صندلی حصیری به بازار سر بزنید، با محصولات بافت حصیری مواجه خواهید شد. اما آنها جنسیت متفاوتی دارند. در ساخت این محصولات از الیاف مصنوعی مانند رزین یا وینیل استفاده می شود. این محصولات در رنگهای مختلف ساخته می شوند و به راحتی تمیز می شوند. امروزه بیشتر مبلمان حصیری از این ماده ساخته می شود.

در نظر داشته باشید که در سالهای اخیر استفاده از انواع مبلهای حصیری رایج شده است و اگر ترجیح می دهید این اقلام را انتخاب کنید، حتما در خرید آنها دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

 

فروش صندلی حصیری ناصر پلاستیک

نکته مهم استفاده از این وسایل به عنوان مبلمان فضای باز و داخلی است.

یکی از دلایل اصلی فروش انواع مبل و صندلی حصیری قیمت بسیار عالی، سبکی و کیفیتی است که ارائه می دهند و البته ساخت این مبلها عموما زمان کمتری می برد.

مبلمان حصیری را می توان در فضاهای باز، اتاق نشیمن، هال، به عنوان صندلی آشپزخانه و همچنین اتاقها یا چیدمانهای مربوط به مشاغل و ادارات استفاده کرد، تنوع طرحهای مبلمان حصیری بسیار زیاد است و پس از ورود فرد، توجه را به خود جلب می کنند.

نکته کلیدی و مهم دیگر این است که در حال حاضر انواع مبلمان حصیری با بهترین کیفیت و ضمانت اصالت تولید و فروش توسط کارخانه ناصر پلاستیک در بازار ایران موجود است که با یک بررسی ساده می توانید بهترینها را خریداری کنید.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

 

قیمت صندلی حصیری ناصر پلاستیک

یکی از مواردی که در انتخاب مشتریان برای خرید تاثیرگذار است، قیمت جنس می باشد. قیمت صندلی حصیری بسته به نوع، مدل و روش فروش متفاوت است. اگر اسکلت آهنی باشد قیمتی دارد و اگر آلومینیومی باشد قیمت دیگری دارد. به همین ترتیب ساختار بافت و تعداد تشک های کاربردی و غیره بر قیمت نهایی صندلی حصیری تاثیر می گذارد. اما به طور متوسط ​​می توان گفت که این مدل از صندلیها قیمت متغیری دارند و همانطور که گفتیم بسته به مدلی صندلی حصیری که انتخاب می کنید قیمت ها متفاوت می باشد.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

 

خرید صندلی حصیری ناصر پلاستیک

امروزه با تغییر سبک زندگی و شهرنشینی مضاعف، تمایل به نزدیک شدن به طبیعت نیز افزایش یافته است. هر از گاهی مردم تمایل دارند از این فضای بسته آپارتمان های سنگی و بتنی و مجتمعهای مسکونی غول پیکر بیرون بیایند و وارد دل طبیعت شوند، به همین دلیل باغها و ویلاها شکل گرفته اند تا بتوانیم در طبیعت زندگی کنیم.

زندگی در فضاهایی مانند باغ و ویلا نیازهای خاص خود را می طلبد. وسایل مورد استفاده در این مکانها با وسایلی که در خانه داریم کمی متفاوت است. یکی از پرکاربردترین عناصر، صندلیها و مبلمانی هستند که می توانیم در فضای باز و محیط طبیعی قرار دهیم و از نشستن در دل فضای سبز لذت ببریم. صندلی حصیری ناصر پلاستیک یکی از بهترین و جذاب ترین گزینه ها برای این منظور است که خرید آن را پیشنهاد می کنیم.

در انتها خوب است بدانید خرید صندلی حصیری برای استفاده در داخل یا خارج از منزل یک انتخاب ایده آل و خاص است. شما می توانید این صندلیها را بر اساس نکات و اطلاعاتی که در این مقاله مطرح شده است تهیه کنید و در بسیاری از موارد از آنها استفاده کنید. با استفاده از این محصولات می توانید زیبایی، سادگی، جذابیت و حس گرما و صمیمیت را همزمان در دکوراسیون سنتی خانه یا باغ خود داشته باشید.

صندلی حصیری ناصر پلاستیک

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *