امروزه چهارپایه پلاستیکی های گوناگونی تولید شده اند که سایز ها، جنس ها و طرح های بسیار متفاوت از یکدیگر دارند و همینطور در مکان های مختلف قابل به استفاده هستند.

بر خلاف گذشته که تنها چهارپایه آهنی وجود داشت که بسیار سنگین و جا گیر بودند امروزه چهارپایه پلاستیکی تاشو تولید شده است که مزایای بسار زیادی دارد.

حال می خواهیم در مورد چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو مسافرتی اطلاعاتی مفید و کاربردی در اختیارتان قرار دهیم.

فروشگاه چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو

همه چیز درباره چهارپایه تاشو

همه چیز درباره چهارپایه تاشو

چهارپایه ها کاربرد بسیار زیادی دارند و تقریبا به طور روزمره از چهارپایه استفاده می شود، به همین دلیل انتخاب چهارپایه ای مناسب بسیار حائز اهمیت است.

امروزه میز و چهارپایه های پلاستیکی را به صورت تاشو تولید می کنند که تقریبا هیچ جایی نمی گیرند و در هرگوشه از خانه می تواند آن ها را جای داد و همچنین این چهارپایه ها را می توان در مسافرت ها نیز استفاده کرد به همین دلیل به آن ها چهارپایه تاشو مسافرتی نیز می گویند.

  • بیشتر بخوانید: میز تاشو

چهارپایه های پلاستیکی در سایز ها و رنگ‌ های گوناگون موجود هستند.

برای ساخت چهارپایه پلاستیکی، از مرغوب ترین نوع پلاستیک استفاده می شود، زیرا این چهارپایه ها می بایست وزن های سنگین را تحمل کنند و به هیچ عنوان شکسته نشوند.

این چهارپایه ها دارای پیچ و مهره های از جنس پلاستیک محکم‌ هستند که چهار پایه جدا از هم، به همدیگر وصل می کند.

معمولا از سایز های کوچک‌ چهارپایه ها، در مغازه ها، سوپر مارکت ها، منازل و… استفاده می کنند و از سایز های بزرگ آن در انواع کارگاه ها، شرکت ها و حتی منازل برای دسترسی به جاهایی که در ارتفاع هستند، استفاده می شود.

جالب است بدانید از این نوع چهارپایه به دلیل این که جای بسیار کمی میگیرند ، برای تفریحات و گردش های بیرونی نیز استفاده می شوند و بیشتر این استفاده ها برای استراحت و نشستن بر روی آن است، زیرا به دلیل دارا بودن جنس مرغوب، خیلی سفت نیست و باعث اذیت شدن و درد کمر نمی شود.

  • بیشتر بخوانید: میز پلاستیکی تراس

تولید کننده چهارپایه پلاستیکی تاشو مسافرتی

تولید کننده چهارپایه پلاستیکی تاشو مسافرتی شرکت ما از برترین تولید کننده چهارپایه پلاستیکی تاشو می باشد، که تولیدات این محصول را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، نیرویی کار آمد و به روز ترین تکنولوژی انجام داده است و این محصولات با کیفیت و خاص را به سر تا سر کشور و همچنین دیگر کشور ها نیز عرضه می کند.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات از نحوه تولید، فروش و قیمت محصولات ما، به وب سایت شرکت مراجعه فرمایید و به راحتی از محصولات دیدن فرمایید و یا در صورت تمایل به دفاتر فروش ما مراجعه کنید و با خیالی آسوده و مطمئن، محصولی زیبا و کاربردی خریداری کنید.

چرا چهارپایه های بلند پلاستیکی تاشو دارای سوراخ هستند؟

 

چرا چهارپایه های بلند پلاستیکی تاشو دارای سوراخ هستند؟

شاید فکر کنید که این یک سوراخ انگشت است که شما راحت تر می توانید چهارپایه پلاستیکی بلند تاشوها را به حرکت درآورید این قطعا یکی از کاربردهای آن است، اما این تنها یک مزیت فرعی است، نه دلیل اصلی. دلیل این امر فشار هواست. اگر هیچ سوراخی وجود نداشته باشد؛ هنگام انباشته شدن به دلیل فشار هوای ناشی از خلاء تشکیل شده در فضای بین دو چهارپایه; به راحتی در هم گیر می کنند. در بین بسیاری از برند ها و بسیاری از مدلهای چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو و چهارپایه، سوراخ گرد در میان همه آنها رایج است. خوب، معلوم می شود که یک سوراخ مربع (یا هر سوراخ با گوشه‌ی دیگر) فشار بیشتری را در گوشه ها تجربه می کند و سریع تر فرسوده می شود. از این رو، داشتن یک سوراخِ گرد آن را بسیار با دوام تر می کند. همچنین سوراخ دایره ای ساده تر از سوراخ مربع است ما همچنین متوجه شدیم که اندازه سوراخها نسبتا مشابه هستند. دلیل ساده است:

یک سوراخ بسیار بزرگ باعث از دست رفتن تکیه گاه چهارپایه و زودتر خراب شدن آن می شود؛ یک سوراخ خیلی کم است و انگشت شما نمیتواند از بین برود (به اولین دلیل مراجعه کنید). بله، هرگز این انتظار را نداشتید؟ تا زمانی که ما درباره محیط اطرافمان بیشتر مراقب باشیم، متوجه خواهیم شد که امروزه بسیاری از چیزهایی که در محیط وجود دارند منتظر هستند تا کشفشان کنیم!

خصوصیات انواع چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو

 

خصوصیات انواع چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو

در ابتدای این مطلب قصد داریم شما را با خصوصیات انواع چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو آشنا کنیم تا با این دسته از چهارپایه ها بی نظیر داخل و خارج از خانه بیش از قبل آشنا شوید.

مقاومت در برابر حرارت

در شرایط عادی، چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو می تواند تا 150 درجه گرما را بدون تغییر شکل تحمل کند.

چگالی کم

چهارپایه ها پلی پروپیلن به دلیل چگالی کم خود بسیار چکش خوار هستند و طرحهای متفاوت و بی پایانی را ارائه می دهند که بسیار بیشتر از آنهایی هستند که از مواد دیگر ساخته شده اند.

تعمیر و نگهداری ساده

هرگز چهارپایه ای را پیدا نمی کنید که به راحتی تمیز کردن چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو باشد. البته که باید که باید مزیت عدم لک شدن آسان را نیز به آن اضافه کرد. کمی صابون و آبکشی سریع، لکه ای را که با مواد دیگر حتی ساعت ها طول می کشد تا از بین برود را در چند دقیقه حل می کند.

ذخیره سازی آسان

با توجه به اینکه آنها از یک قالب ایجاد می شوند، تولید کنندگان از طرحهای یک دست استفاده می کنند به طوری که پشتی هر چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو در همان زمان بر روی چهارپایه پلاستیکی دیگر منطبق می شود. این امر مکان آنها را در مواقعی که نیاز به تمیز کردن محیط اطراف و مخصوصا ذخیره سازی انبوه چهارپایه پلاستیکی بلند تاشوها هستید، تسهیل می کند.

قابل استفاده در هر مکان

در هر فضای مدرسه یا کلاس درس، چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو مستحکم و مقاوم مورد نیاز است تا برای مدت طولانی دوام داشته باشد و به اندازه کافی برای مقاومت در برابر خواسته های طولانی محیط کار-آموزش کافی باشد. هر زمان که مدیران یا افرادی که مسئولیت خرید چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو را دارند به دنبال تولیدکنندگان چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو مدرسه می گردند، دوام محصولات را در نظر می گیرند. این موضوع به این دلیل است که خرید چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو یکی از مهم ترین بخش مراکز آموزش در همه رده ها می باشد. از این رو همواره از چهارپایه پلاستیکی بلند تاشوهای در این دسته از مکانها استفاده می شود.

با این که برخی بر این باورند که پلاستیک می تواند برای محیط زیست و سیاره زمین به طور کلی مضر باشد، اما آیا واقعا این موضوع حقیقت دارد و این دسته از محصولات برای جهان ضرر بی پایان دارند؟ آیا تمام پلاستیکهایی که در زندگی خود پیدا می کنیم مضر هستند؟ پاسخ به این سوال واضح است: خیر. پلاستیک یکبار مصرف معایب زیادی دارد، زیرا فقط یک بار از آن استفاده می کنیم و دور می اندازیم. با این حال، پلاستیک قابل استفاده مجدد را می توان بارها استفاده کرد، به این معنی که بسیار کمتر دور ریخته می شود. چهارپایه پلاستیکی بلند تاشوهای تماما از پلاستیکهای قابل استفاده مجدد تهیه شده اند و همین موضوع باعث می شود تا استفاده آنها هیچ گونه مشکلی را برای محیط زیست و همچنین دیگر موارد در این زمینه به وجود نیاورد.

صادرات عمده چهار پایه پلاستیکی بلند تاشو

 

صادرات عمده چهار پایه پلاستیکی بلند تاشو

از آنجایی که کشور ایران در زمینه تولید چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو بسیار تبحر دارد، همین موضوع باعث می شود تا صادرات عمده چهارپایه پلاستیکی در این کشور رونق بسیاری داشته باشد. زمانی که بتوانید تولیدات با کیفیت بالایی را برای خود داشته باشید، باعث می شود تا صادرات نیز به خوبی انجام شود و تمامی جهان از کیفیت محصولات ایرانی مطلع شوند.

هیراد پلاست به عنوان صادر کننده چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو پلاستیکی نیز به فعالیت می پردازد و همین موضوع باعث می شود تا بسیاری از افراد بتوانند به خوبی در این زمینه فعالیت چشم گیری را داشته باشن. تولید کننده ای که محصولاتش در کشورهای همسایه نیز به چشم بخورد، رزومه کاری بسیار قوی تری نسبت به دیگر تولید کنندگان دارد.

اگر شما نیز در زمینه تولید انواع چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو به فعالیت می پردازید و قصد دارید محصولات خود را در بخش صادرات قرار دهید، می توانید در این زمینه نیز از فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست استفاده کنید. کافیست تنها با کارشناسان مطرح این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

فروش استثنایی چهار پایه پلاستیکی بلند تاشو

 

فروش استثنایی چهار پایه پلاستیکی بلند تاشو

فروش استثنایی چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو در فروشگاه هیراد پلاست همواره رونق دارد و علت این موضوع نیز کیفیت بیش از اندازه چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو است که توسط این فروشگاه عرضه شده و بسیاری از افراد نیز اقدام به خرید آن می کنند. شما می توانید به راحتی از طریق همین فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید این دسته از چهارپایه پلاستیکی بلند کنید و سپس آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

علت فروش استثنایی و ارزان بودن قیمت چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو عرضه شده توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست این است که این فروشگاه تماما تا به امروز به حذف واسطه ها در این بین پرداخته است و همین موضوع نیز باعث می شود تا افراد بتوانند با خرید چهارپایه پلاستیکی بلند تاشو خود از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست به صرفه جویی در هزینه های خود بپردازند.

از سویی دیگر، هیراد پلاست به نوعی فروش مستقیم را نیز در این بخش ارائه می دهد. همین موضوع هم باعث می شود تا بسیاری از افراد بتوانند خرید این محصول را با قیمتی مناسب انجام دهند و صرفه جویی را به همراه داشته باشند. شما می توانید به راحتی با انتخاب هیراد پلاست در زمان و همچنین هزینه های خود در جهت خرید چهارپایه پلاستیکی، صرفه جویی را به همراه داشته باشید.

0 / 5. 0

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *