میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

در دنیای مدرن امروزی، صنعت پلاستیک به قدری پیشرفت کرده است که با مواد پلاستیکی، صندلی و میز در طرح و مدل های گوناگونی ساخته می شود که یک مدل آن ها میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی نام گرفته است. به دلیل آن که این مدل از میز صندلی به غیر از زیبایی، کیفیت عالی دارد و در بسیاری از مکان ها قابل استفاده نیز می باشد، طرفداران زیادی را مجذوب خرید خود کرده است. به همین خاطر، عرضه مستقیم میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی به صورت گسترده امکان پذیر می باشد.

میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

خصوصیات مهم میز صندلی پلاستیکی طرح دار

میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

در صورتی که در دسته افرادی قرار گرقته اید که تصمیم به خرید میز صندلی طرح دار دارید. قبل از خرید، با خصوصیات مهم میز صندلی پلاستیکی طرح دار بهتر است، آشنایی داشته باشید تا انتخاب درستی انجام دهید. این خصوصیات را از افراد فروشنده، دریافت کنید و یا با همراه شوید تا با شما راجب به خصوصیات آن بیشتر گفت و گو داشته باشیم.

 • در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که میز صندلی طرح دار، از مواد پلاستیکی تازه و مرغوب باید ساخته شده باشد تا کیفیت بالای خود را حفظ کند.
 • یکی دیگر از خصوصیات مهم میز صندلی پلاستیکی طرح دار علاوه بر زیبایی، ظرافت ساخت و تولید آن می باشد، ضمن آن که از وزن کمی باید برخوردار باشد تا به راحتی جا به جا و حمل شود.
 • در میز صندلی طرح دار، مدل های گوناگونی وجود دارد که برخی از آن ها به راحتی تا و باز می شوند، علاوه بر آن که صندلی تحمل وزن سنگین را نیز داشته باشد.
 • یکی از خصوصیات بارز میز صندلی طرح دار، دوام و محکم بودن آن ها می باشد تا در برابر هر گونه ضربه صدمه و یا آسیبی به آن ها وارد نشود و طول عمر طولانی داشته باشد. میز صندلی طرح دار، باید طبق ابعاد استاندارد ساخته شده باشد تا در هنگام نشستن زیاد، دچار کمر درد و یا پا درد نشوید و فاصله زمین تا زانو نیز طبق اندازه لازم باشد.
 • در این نوع از صندلی، جنس پشت آن اهمیت بسیاری دارد تا به راحتی بر صندلی تکیه داده شود و سطح میز و صندلی نیز نباید لیز و سر باشد. در میز این صندلی ها نیز پایه ها باید اندازه استاندارد داشته باشند و پایه های میز نیز از جنسی ساخته شده باشد تا تحمل اجسام سنگین را داشته باشند و با گذاشتن وسایل سنگین، دچار شکستگی و یا تو رفتگی نشوند.
 • یکی دیگر از خصوصیات مهم این میز صندلی ها، قابل شست و شو بودن آن ها هست که به آسانی با مواد شوینده و آب شسته و تمیز می شوند.

مزیت های قابل توجه میز صندلی پلاستیکی تاشو

میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

اگر شما نیز در باغ، ویلا، بالکن و یا مکان های دیگر از میز صندلی پلاستیکی تاشو، استفاده می کنید. آیا با مزیت های قابل توجه میز صندلی پلاستکی تاشو، مطلع هستید؟ با ما همراه شوید تا شما را از این مزیت ها بیشتر مطلع سازیم.

 • در ابتدا به این نکته باید اشاره داشت که استفاده از این نوع میز صندلی مزیت های فراوانی دارد که یکی از این مزیت ها، کم جا بودن آن ها می باشد که به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد و بعد از استفاده نیز تا و در جای کوچک می توان از آن ها نگهداری کرد.
 • یکی دیگر از مزیت های قابل توجه میز صندلی تاشو، وزن سبک آن ها می باشد که به آسانی قابل حمل است، علاوه بر آن که در برابر باران و یا آفتاب دچار صدمه و خرابی نمی شوند.
 • به دلیل آن که این میز صندلی ها در همگام تا شدن کوچک تر می شوند، در صندوق عقب ماشین و یا گوشه دیوار از آن ها می توان نگهداری کرد و با وجود آن که تاشو هستند، بر روی آن ها هر وزنی را می توان قرار داد.
 • یکی دیگر از مزیت های استفاده از این میز صندلی ها، نرم بودن آن ها هست که راحت باز و بسته می شوند و برخی از آن ها نیز دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند.

مختصری درباره فرآیند تولید میز صندلی پلاستیکی

میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

اگر قبل از خرید به دنبال جستجو فرآیند تولید میز صندلی پلاستیکی هستید. در این مطلب ما قصد داریم، مختصری درباره فرآیند تولید میز صندلی پلاستیکی توضیح دهیم، پس تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

 • به اولین موردی که درباره فرآیند، تولید باید اطلاع داشته باشید، این موضوع می باشد که پایه تولید که طراحی می باشد تا پایان کار تماماً توسط دستگاه صورت می گیرد و تنها افراد نظاره گر بر دستگاه می باشند. برای شروع تولید، طرح مورد نظر با کامپیوتر کشیده می شود و پس از بررسی دقیق و تایید شدن، تولید شروع به کار می کند.
 • پس از طراحی، مواد اولیه با کیفیت پلاستیکی تهیه و به آن ها گرمای لازم داده می شود تا نرم شود. در این مرحله، مواد پلاستیکی نرم را دروون قالب های مورد نظر ریخته و به سردخانه انتقال داده می شود و اجازه می دهند تا مواد درون این قالب ها سرد و شکل قالب را به خود بگیرد و سپس با طی مراحل دیگر تولید، میز صندلی ها آماده می شوند.

بازرگانی فروش میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی

در تولید میز صندلی، تولید کننده های زیادی با سرمایه گذاری های لازم توانسته اند تا بهترین خط تولید را راه اندازی کنند. این تولید کننده ها سعی می کنند تا بهترین مواد پلاستیکی را تهیه و پس از طراحی و فرایند تولید در بازار پخش کنند.

در این بین افرادی هستند که به صورت عمده و مستقیم از تولید کننده میز صندلی پایه چوبی را خریداری و عنوان بازرگانی فروش میز صندلی پلاستیکی پایه چوبی را با قیمتی ارزان تر از بازار به دست می گیرند.

در صورتی که به دنبال خرید میز صندلی پلاستیکی تاشو و یا غیره هستید، با مراجعه به این بازرگانی در کیفیت پلاستیک و قیمت به شما اطمینان داده می شود، علاوه بر آن که بر روی تمام محصولات آن ها کنترل دقیق صورت گرفته تا علامت استاندارد را دریافت نمایند.

در بازار، قیمت فروش میز صندلی مختلف می باشد که این قیمت ها بر اساس المان های مشخصی تعیین شده است، لازم به ذکر می باشد که این میز صندلی ها باید دارای کارت گارانتی باشد، پس در هنگام خرید به این موضوع دقت لازم را داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *