صندلی های پلاستیکی لوازمی راحت و بسیار ارزان قیمت هستند که تمام مردم با هر میزان بودجه مالی می توانند آن ها را برای رفع کردن نیاز های خود و خانواده عزیزشان مورد استفاده قرار دهند و به همین دلیل این محصولات در دنیا محبوب می باشند.

صادرات انواع صندلی پلاستیکی استخری از کشور ما به سایر نقاط دنیا در حجم بسیار زیادی صورت می گیرد و این محصولات به علت مرغوبیت بالایی که دارند، از رونق زیادی در این مناطق برخوردار می باشند.

صادرات انواع صندلی پلاستیکی استخری

مزیت های قابل توجه صندلی پلاستیکی دسته دار

صندلی پلاستیکی استخری

میز و صندلی امروزه به یکی از لوازم اصلی برای تکمیل کردن چیدمان خانه های مسکونی و ساختمان های اداری تبدیل شده است و استفاده کردن از آن ها از نظر خیلی از مردم بسیار ضروری به نظر می رسد و در مواردی اصلا بدون وجود این وسایل نمی شود کاری را انجام داد.

در میان مدل های مختلف صندلی که با استفاده از مواد اولیه گوناگونی تولید شده اند، صندلی های پلاستیکی به دلایل زیادی در بین مردم بیشترین میزان استفاده را دارند و از این رو همه روزه مدل های متنوعی از آن ها در حجم خیلی زیادی تولید شده و در بازار های پخش عرضه می شوند.

حال ما قصد داریم در این قسمت به بیان مهم ترین مزیت های انواع صندلی پلاستیکی دسته دار بپردازیم و از شما عزیزان نیز دعوت به عمل می آوریم که ما را همراهی نمایید تا از این مطالب آگاه شوید:

 • این مدل از صندلی ها به دلیل اینکه از جنس مواد پلیمری تولید می شوند، کاملا ضد ضربه و نشکن هستند و می توانند فشار و ضربه های زیاد، وزن بالا و سایش و فرسایش را به خوبی دوام بیاورند و آسیب نبینند.
 • این محصولات این ویژگی را دارند که در برابر نفوذ کردن رطوبت و قطرات آب مقاومت نشان دهند و در اصل ضد آب هستند، یعنی وقتی آن ها را می شویید آب از روی سطحشان جریان می یابد و می ریزد و سریع هم خشک می شوند و هیچ رطوبتی در آن ها نمی ماند.
 • صندلی های پلاستیکی وزن خیلی کمی دارند و در نتیجه حمل و نقل کردن آن ها برای تمام افراد کار بسیار راحتی خواهد بود.
 • این محصولات در بازار های مصرف سطح کشور ما با نرخ بسیار مناسبی خرید و فروش می شوند که اصلا با قیمت سایر مدل های صندلی قابل مقایسه نیست.
 • صندلی های پلاستیکی دسته دار از ثبات رنگ و طرح بالایی برخوردار می باشند و تابش نور خورشید، جریان هوا و رطوبت هیچ تغییری در ظاهر آن ها ایجاد نخواهد کرد.

نکات کلیدی در انتخاب صندلی پلاستیکی پایه فلزی

نکات کلیدی در انتخاب صندلی پلاستیکی پایه فلزی تولید کننده های محصولات پلاستیکی مدل های مختلفی از صندلی های پلاستیکی را با استفاده از مواد پلیمری مرغوب مانند پلی اتیلن تولید می کنند و این محصولات را به وسیله شرکت های بزرگ پخش در تمام نقاط ایران توزیع می نمایند.

برای خرید صندلی پلاستیکی پایه فلزی شما باید به چند نکته مهم توجه کنید، که برخی از آن ها در ادامه این مطلب خدمت شما بیان می شوند:

 • اول از همه باید به محل اتصال صندلی و پایه های آن و میزان استحکام این قسمت توجه کنید و مطئن شوید که فشار یا وزن بالا موجب جدا شدن آن ها از هم نمی شود.
 • در مرحله دوم باید به میزان ضخامت و قطر پایه های فلزی این صندلی ها توجه نمایید، متریالی که در تولید آن ها به کار رفته است را بررسی کنید، مطمئن شوید که این پایه ها در برابر زنگ زدی و پوسیدگی مقاوم هستند و به توپر بودن آن ها هم دقت نمایید.
 • بعد باید بر استحکام و مقاومت قسمت نشیمن صندلی ها و میزان ضخامتی که این بخش دارد هم خیلی دقت کنید.
 • استحکام و ایست پشتی یا تکیه گاه صندلی را بسنجید تا مطمئن شوید در اثر نشستن خم نمی شود و موجب افتادن شما از روی صندلی پایه فلزی نمی شود.
 • برند محصول و شرکت تولید کننده آن هم از نکات مهمی هستند که کیفیت آن را نشان می دهند.

شاخصه های بارز صندلی پلاستیکی تاشو

شاخصه های بارز صندلی پلاستیکی تاشو مصرف کننده های عزیزی که از مدل های مختلف صندلی های تولید شده از جنس پلاستیک استفاده می کنند، از هر مدل از این لوازم برای یک منظور خاص و در موقعیتی متفاوت بهره می گیرند، چون هر کدام از آن ها با یک هدف تولید گشته اند.

 • اما در مورد صندلی پلاستیکی تاشو باید به این نکته اشاره کنیم که این مدل از صندلی به این علت که می توان آن ها را به راحتی جمع کرد و در یک فضای کوچک قرار داد، خیلی در بین مردم طرفدار دارند.
 • به این ترتیب می توان صندلی تاشو را در داخل آپارتمان های کوچک و فضاهای محدود به راحتی مورد استفاده قرار داد و در صورت نیاز آن ها را بست و کنار گذاشت.
 • این مدل از صندلی ها برای استفاده در سفر و پیک نیک های خارج از شهر هم خیلی مناسب هستند و به راحتی در داخل ماشین یا صندوق عقب آن جای می گیرند و می توان آن ها را با خود همراه کرد.
 • مصرف کننده ها این محصولات را به عنوان صندلی مخصوص بالکن، ایوان یا تراس می شناسند و در این فضاهایی که ابعاد کوچکی دارند از آن ها استفاده می کنند.

مراکز خرید صندلی پلاستیکی استخری

مراکز خرید صندلی پلاستیکی استخری مراکز خرید و فروش محصولات پلاستیکی، انواع صندلی پلاستیکی استخری را در رنگ ها و طرح های مختلف از کارخانه های تولید کننده خریداری می نمایند و سپس آن ها را در تمامی بازار های مصرف سطح کشور ما توزیع نموده و به دست مصرف کننده های عزیز ایرانی می رسانند.

این مراکز به این علت که محصولات را به شکل کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از سوی کارخانه های تولیدی عرضه می کنند، آن ها را با در نظر گرفتن سود ناچیز و قیمت خیلی مناسبی به خریداران ارائه می دهند و با این کار موجب می شوند که تا حد زیادی از هزینه های آن ها کاسته شود.

یک خدمت ویژه که مسئولان و مدیران این شرکت ها برای مصرف کننده های سراسر کشور ما در نظر گرفته اند این است که امکان ثبت کردن سفارش و خرید انواع صندلی های پلاستیکی را برای آن ها از طریق وب سایت های آنلاین مختلفی فراهم نموده اند.

استفاده از این درگاه های خرید اینترنتی موجب می شود که مردم سهولت و وقت بیشتری برای خرید داشته باشند، پس این روش خیلی معقولانه تر به نظر می رسد و ما هم به همه توصیه می کنیم از همین راه استفاده کنند.

0 / 5. 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *