کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار

کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار برای دسته افرادی که به شکل دست جمعی به سفر یا پیک نیک می روند به عنوان یکی از کاربردی ترین و بهترین محصولات معرفی می شود. این دسته از کلمنها در حال حاضر با قیمتی اسثنایی توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست برای شما عرضه می شوند. ما در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با این محصول آشنا کرده و بهترین روش خرید آن را نیز به شما عزیزان معرفی کنیم. همراه ما باشید.

آشنایی با کلمن پلاستیکی و انواع آن

 

آشنایی با کلمن پلاستیکی و انواع آن

کلمنهای پلاستیکی به عنوان یکی از بهترین محصولاتی معرفی می شود که شما می توانید در سفرها همراه خود داشته باشید و به عنوان یکی از بهترین محصولات جایگزین بطریهای پلاستیکی از آنها استفاده کنید. کلمنهای پلاستیکی مزایای بسیاری را برای خریداران به همراه دارند. آنها می توانند زمان زیادی به نگهداری نوشیدنیها بپردازند، از تغییر بو و رنگ آنها جلوگیری کنند و طعم آنها را تازه نگهدارند. از این رو هیراد پلاست امروزه به عرضه بهترین کلمنهای پلاستیکی پرداخته تا تمامی افراد بتوانند نسبت به خرید آنها با قیمتی مناسب اقدام کنند.

بطریهای پلاستیکی حاوی مواد متعدد هستند که برای سلامتی ضرر دارند. آنها شامل استالدئید هستند که در میان چیزهای دیگر  مانند دود سیگار نیز یافت می شود. استالدئید برای سلامتی بسیار مضر است و به ویژه روی کبد اثر گذار است و باعث ایجاد سیروز کبدی می شود. علاوه بر این، تشکیل رادیکال های آزاد خطرناکی را که به سلول ها حمله کرده و آنها را از بین می برند، ترویج می کند.

گاهی اوقات محتوای استالدئید با طعم و بوی خفیف را نیز در آب به وجود می آورد، چیزی که به هیچ عنوان به هنگام استفاده از کلمنهای آب مشاهده نمی کنید. اگرچه محتوای استالدئید بطری های پلاستیکی کمتر از حد مجاز است، اما هنوز می توان آن را به وضوح در آزمایشها نشان داد. بنابراین اگر می خواهید ایمن باشید و از خطرات سلامتی مرتبط با استالدئید جلوگیری کنید، باید به جای بطریهای پلاستیکی از یک کلمن پلاستیکی مانند کلمن پایه دار استفاده کنید.

از انواع کلمنهای پلاستیکی موجود در بازار که می توان نسبت به خرید آنها توسط هیراد پلاست اقدام کرد، عبارت اند از:

  • کلمن پلاستیکی پایه دار
  • کلمن پلاستیکی دسته دار
  • کلمنهای صندوقی
  • کلمنهای چرخ دار
  • کلمنهای دوقلو
  • کلمنهای تک شیر یا دو شیر

کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار

 

کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار

یکی از کلمنهای بسیار پرطرفداری که افراد می‌ توانند آن را از طریق هیراد پلاست خریداری کنند، کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار است. این دسته از کلمنها همان طور که از نامشان پیداست در کنار یک شیر امکان خروج محتویات را به شما عزیزان می دهند. این کار باعث می شود تا دقیقا به مقداری که مد نظرتان است از محتویات درون کلمن استفاده کنید.

از سویی دیگر، این دسته از کلمنها می توانند بهترین گزینه برای زمانی باشند که قصد دارید از یک نوشیدنی به جزء آب در آن استفاده کنید. شیری که روی این کلمن‌ قرار گرفته است باعث می شود تا شما بتوانید هر اندازه ای مد نظرتان از نوشیدنی موجود در کلمن استفاده کنید و نگران شستن آن نیز نباشید زیرا شستشوی این کلمن به راحتی انجام می شود. همچنین کلمنهای عرضه شده توسط هیراد پلاست از مواد اولیه ای تهیه شده اند که در مدت زمان طولانی که به نگهداری نوشیدنی می پردازند باعث تغییر یا بوی نوشیدنی نمی شود.

با این که اگر همین مقدار زمان را برای نگهداری نوشیدنی در بطریهای پلاستیکی بگذارید، رنگ، بو و طعم نوشیدنی به کل تغییر کرده و غیر قابل استفاده می شود، فرقی هم نمی کند که شما آب را در داخل آن نگهدارید یا  شربت، این موضوع روی همه نوشیدنی‌ها صدق می‌ کند.

انواع مدل های صندوقی

 

انواع مدل های صندوقی

یکی از کلمنهای مسافرتی که می تواند مزایای بسیاری را نیز برای شما به همراه داشته باشد، کلمن پلاستیکی آب صندوقی است. شما با خرید این کلمن از طریق فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست می توانید علاوه بر یک کلمن عالی برای سفر، یک یخچال کوچک را نیز برای خود به همراه داشته باشید. این دسته از کلمنها در بخش صندوق خود یخ را نگهداری می‌کنند و شما می توانید مواد غذایی خود را در این کلمن قرار دهید.

در طول مسیر، یخها به میزان بسیار کم آب شده و همچنین محتویات نوشیدنی شما نیز کاملا خنک می ماند. برای سفرهایی که در فصل تابستان انجام می دهید، این دسته از کمنها می توانند گزینه بسیار خوبی برای حمل مواد غذایی و خنک ماند نوشیدنی باشند. می توانید با قیمتی بسیار مناسب همین حالا آنها را از طریق فروشگاه هیراد پلاست خریداری کنید.

انواع مدل های دوقلو

 

انواع مدل های دوقلو

اگر قصد دارید از دو نوع نوشیدنی به صورت همزمان استفاده کنید، کلمن پلاستیکی دوقلو بهترین انتخاب برای شما عزیزان است. شما می توانید با قیمتی فوق العاده این دسته از کلمنها را خریداری کرده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. از سویی دیگر، شما می توانید این کلمنها را به صورت حضوری نیز توسط فروشگاه اینترنتی هیراد پلاست خریداری کنید. اگر برایتان سوال پیش آمده است که چگونه؟ باید بگوییم که هیراد پلاست امکان خرید حضوری را برای ساکنین شهر تهران فراهم کرده است. پس کافیست تنها انتخاب کنید که چه مدل از کلمنهای دوقلو را می خواهید و سپس برای خرید آن اقدامات لازم را انجام دهید.

خرید کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار

 

خرید کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار

خرید کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار و حذف بطریهای پلاستیکی از زندگی خود می تواند تاثیر بسیار مثبتی روی زندگی فرد داشته باشد. این که شما بتوانید بطریهایی را از زندگی خود حذف کنید که سلامتی شما را به خطر می اندازند، تا همان اندازه موثر هستند که شما مواردی دیگر مانند سیگار را از زندگی خود حذف می کنید!

با خرید کلمن پلاستیکی بزرگ شیردار از طریق هیراد پلاست در هزینه های خود صرفه جویی بسیاری را به همراه دارید. هیراد پلاست با حذف واسطه ها در این زمینه توانسته است قیمت محصولات خود را تا حد زیادی کاهش دهد. از این رو، کلمن پلاستیکی آب یکی از بهترین محصولاتی است که شما می توانید نسبت به خرید آن اقدام کرده و در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

پس هیراد پلاست علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شما، در وقتتان نیز صرفه جویی بسیاری را به همراه دارد و در انتها، محصول با کیفیتی را در اختیارتان می گذارد. هر مدل کلمن پلاستیکی آبی که مد نظرتان است را تنها از هیراد پلاست بخواهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *