تولید انواع گلدان پلاستیکی نرده ای که شامل موارد زیر می باشد .

 1. گلدان خورجینی 
 2. گلدان دو قلو 
 3. گلدان دو طرفه 
 4. گلدان نرده ای 
 5. گلدان نرده ای تراس
 6. گلدان رو نرده ای
 7. گلدان نرده بالکن
 8. و…

گلدان پلاستیکی نرده ای که بر روی نرده بالکن و یا تراس سوار میشود؛قابل استفاده انواع گل و گیاه است.بیشتر این گلدان ها چون در ارتفاع قرار میگیرند،برای گیاهان آویز استفاده می شوند. اما این نوع گلدان ها برای هر نوع گیاه زیبا و دوست داشتنی هم قابل استفاده هستند.

تولید انواع گلدان پلاستیکی نرده ای

گلدان پلاستیکی چه مزیت هایی دارد؟

گلدان پلاستیکی چه مزیت هایی دارد؟ مزیت گلدان پلاستیکی این نوع گلدان ها بسیار سبک، زیبا و متنوع هستند.در شکل های ظاهری سفالی یا سرامیکی یافت میشوند و دارای سایز های متفاوتی می باشند.از مزیت های دیگر این نوع از گلدان ها،خاصیت جابجایی آسان و حمل ساده می باشد.جالب است بدانید که میتوان از این گلدان ها بار ها وبارها استفاده کرد.دیگر مزیت های این گلدان ها عبارتند از :انعطاف پذیری ،وزن بسیار پایین،استحکام بالا و رنگ های متنوع و زیبا که گویی همانند رنگین کمان دیده می شود و خود را سازگار با دید زیبا پسندان می کند.در این گلدان ها گیاه نیاز به آب کمتری دارد و همچنین در محیط بیرون و سرما یخ نمی زنند.مهمترین مزیت گلدان پلاستیکی این است که فضای کمی را در تراس و بالکن اشغال میکند.تفاوت بین گلدان پلاستیکی با گلدان سفالی هر دو گلدان هستند و برای نگهداری گل استفاده می شوند ،گلدان سفالی اکثرا یک شکل و بدون تنوع هستند.استفاده برای زیبایی ساختمان را ندارند بیشتر به شکل سنتی و رنگ های کم ، گلدان های پلاستیکی،خود را امروزه در رنگ های ثابت و زیبا و جذاب نشان داده و مشتریان و علاقمندان به گل و گلدان را به خود جلب کرده است . اکثر مردم گلدانی را می پسندند که در زیبایی و کیفیت و تنوع در طرح حرف اول را بزند . گلدان پلاستیکی نرده ای خود یک نوع از گلدانهای بسیار زیبا که امروزه فراوان به چشم می خورد. 

خرید مستقیم گلدان پلاستیکی روی نرده

خرید مستقیم گلدان پلاستیکی روی نرده خرید مستقیم گلدان پلاستیکی روی نرده در بازار ایران وجود دارد .این شرکت جهت تامین بازارهای داخلی و پخش گلدان پلاستیکی خصوصا گلدان پلاستیکی نرده ای به طور مستقیم،به خریداران خود به صورت عمده عرضه می دارد . تولید بسیار زیبا و جذاب این گلدانهای پلاستیکی نرده ای که امروزه برای کسانی که دوست دارند یک طرح شیک و جذاب را برای ساختمان خود داشته باشند به کمک این گلدانها مهیا شده است . علاقه مندان می توانند از این نوع گلدانها استفاده کنند که دارای طرح های امروزی بسیار مدرنی هستند .

 1. گلدان دوطرفه مدل گرد
 2. گلدان حصیری بلند
 3. گلدان نرده ای سه قلو 
 4. گلدان استوانه ای 
 5. گلدان پلاستیکی آویز نرده ای 

جهت خرید گلدان پلاستیکی بدون واسطه می توانید به سایت مقابل مراجعه فرمایید: https://hiradplast.ir/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *