قیمت صندلی پلاستیکی پایه فلزی در فروشگاه های بزرگ

پلاستیک یک مواد مصنوعی مقاوم است که تحت تاثیر تغییرات شیمیایی از آن وسایل کاربردی زیادی ساخته می شود که یکی از آنها صندلی پلاستیکی پایه فلزی است که این صندلی ها در اکثر مکان های عمومی و مهمانی ها و پارک ها و… استفاده می شود چرا که استقامت زیادی در مقابل سرما و گرما دارند و همچنین تنوع زیادی نیز دارند. بنابراین این نوع صندلی ها به سهولت در فروشگاه های بزرگ با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رسند و همین عامل هم باعث شده استقبال زیادی از این نوع صندلی ها بکنند.

قیمت صندلی پلاستیکی پایه فلزی در فروشگاه های بزرگ

اصول قیمت گذاری در صندلی پایه فلزی عمده

صندلی پلاستیکی پایه فلزی

صندلی نوعی تکیه گاه است که به دلیل داشتن چهار تا پایه و دو دسته به فرد کمک می کند که راحت تر بنشیند و بلند شود به ویژه افرادی که پا درد دارند یا دچار دیسک کمر شده اند. استفاده از صندلی ها به زمان های خیلی دور برمی گردد که هر چه صنعت پیشرفت بیشتری کرد نوع و جنس صندلی ها نیز تغییر کرد مانند صندلی های پایه فلزی.

چرا که در گذشته اکثر صندلی ها پایه هایی از جنس پلاستیک داشتند و همین عامل باعث می شد وزن زیادی را تحمل نکنند و زود شکسته شوند یا صندلی ها فقط در یک طرح و سبک تولید شود اما امروزه شما در موقع خرید صندلی با انواع و اقسام صندلی پایه فلزی ارزان و گران قیمت باکیفیت هایی متفاوت روبه رو می شوید که از اصول اصلی قیمت گذاری در صندلی پایه فلزی عبارتند از:

شرایط بازار

یکی از عوامل اصلی در قیمت گذاری میزان نیاز بازار و تقاضا است که هر چه بیشتر باشد قیمت گذاری صندلی ها نیز بیشتر می شود.

وجود رقبا

در بازار همیشه رقابت بین یک کالا وجود دارد و تولید کنندگان سعی می کنند قیمتی را برای صندلی ها در نظر بگیرند که هم سود کنند و هم مشتری داشته باشند.

هزینه های تولیدی

هر چه میزان هزینه تولید یک نوع صندلی بیشتر شده باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد قیمت گذاری نیز بیشتر می شود.

تاثیر نرخ ارز بر قیمت انواع صندلی پایه فلزی ناصر

صندلی پلاستیکی پایه فلزی

همان گونه که می دانید امروزه ارز بر قیمت هر کالایی تاثیر دارد به ویژه کالاهایی که مواد اولیه ی آن وارداتی هستند چرا که یک نوع سیاست بین کشورها است که در آن کشوری با تغییر قیمت ارز مواد خود را گران تر به کشوری دیگر می فروشد بنابراین صندلی های پایه فلزی نیز از این امر مستثنی نیستند و به تبع زمانی که نرخ ارز بالا رود قیمت صندلی ها نیز بالا می رود.

امروزه با توجه به تاثیرات نرخ ارز انواع صندلی پایه فلزی ناصر در طرح های مختلفی تولید می شوند که عبارتند از:

صندلی استیل

صندلی های استیل دارای ظاهری شیک و مجلسی هستند و کل تنه و پایه های آن از استیل ساخته شده است و رویه و پشتی این صندلی که مخصوص نشستن و تکیه دادن است از پارچه های باکیفیت و چرم ساخته شده است. در هنگام خرید سعی کنید استیل اصل را بخرید چرا که صندلی های که استیل اصل ندارند بعد مدتی سیاه می شوند.

صندلی چرمی

عموما این صندلی ها از پایه های فلزی و چوبی ساخته می شوند و به دلیل اینکه در تولید کفی و پشت آن از چرم استفاده می شود اکثر تالارها بیشتر از این مدل صندلی استفاده می کنند چرا که شیک و بادوام هستند.

صندلی چوبی

صندلی های چوبی همان گونه که از نامشان مشخص است از چوب مرغوب ساخته می شوند و به آن طرح های خاصی می دهند و اکثر افراد در فضاهای مختلف ترجیح می دهند از صندلی چوبی استفاده کنند زیرا هم می شود در دکوراسیون از آنها استفاده کرد و هم به عنوان یک تکیه گاه از آن استفاده کرد.

صندلی تاشو

صندلی های تاشو جزء باکیفیت ترین و با قیمت مناسب ترین صندلی های پایه فلزی هستند و یکی از صندلی هایی است که قدمت زیادی دارند و حمل و نقل آنها آسان است و عموما در فضاهای عزاداری از این صندلی ها بیشتر استفاده می شود زیرا هم به صرفه و هم زیبا و ساده هستند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی پایه فلزی

صندلی پلاستیکی پایه فلزی

صندلی های پایه فلزی معمولا کاربرد زیادی در فضاهای باز مثل پارک دارند و همچنین کاربرد زیادی نیز در فضاهای بسته مثل هتل ها و جشن ها دارند. بنابراین اکثر خریداران سعی می کنند صندلی پایه فلزی عمده بخرند چرا که هم هزینه ها برایشان کمتر محاسبه می شود و هم در خرید عمده می توانند تعداد زیادی صندلی یک شکل بخرند.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت صندلی پایه فلزی عبارتند از:

کیفیت

کیفیت یک محصول همیشه حرف اول را در تعیین قیمت آن محصول می زند و صندلی پایه فلزی نیز از این امر مستثنی نیست چرا که هر چه کیفیت یک صندلی بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

نوع و جنس

صندلی های پلاستیکی در انواع و جنس های مختلفی تولید می شود مثلا برخی از صندلی های پلاستیکی از پایه های پلاستیکی ساخته می شوند که قیمت این نوع صندلی ها از صندلی هایی که پایه ی فلزی دارند مناسب تر و ارزان تر است و همچنین برخی صندلی های پلاستیکی از مواد اولیه و مرغوب تهیه می شوند که مسلما قیمت این نوع صندلی ها از برخی دیگر که از مواد درجه سه ساخته می شوند بیشتر است.

سایز صندلی

عامل دیگر در تاثیرگذاری قیمت صندلی سایز آن است چرا که همانطور که می دانید صندلی های پایه فلزی معمولا از سایز کوچک تا سایز بزرگ تولید می شوند که هر چه مقدار مواد به کار رفته در یک صندلی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

برند و شرکت تولیدی

اگر صندلی پایه فلزی از یک برند خاص و شرکت معتبری تولید شده باشد قطعا قیمتی بالاتر و کیفیتی بهتری دارد مانند صندلی پایه فلزی در اصفهان.

قیمت صندلی پلاستیکی پایه فلزی به صورت عمده

قیمت صندلی پلاستیکی پایه فلزی به صورت عمده امروزه قیمت صندلی پلاستیکی به روش خرید آن بستگی دارد مثلا اینکه بخواهید مستقیم یا غیر مستقیم و آنلاینی بخرید که در روش مستقیم به دلیل بودن واسطه ها باید هزینه زیادی را صرف کنید و از فروشگاه های معتبر صندلی مورد نظرتان را بخرید.

اما در روش غیر مستقیم شما با وارد شدن به سایت های معتبر و فعال مانند مجموعه سایت ما می توانید هم از انواع صندلی ها دیدن کنید و هم قیمت ها را مقایسه کنید و مهم تر اینکه می توانید خریدی عمده انجام دهید و در مقابل صندلی های خریداری شده گارانتی نیز تحویل بگیرید و مطمئن باشید که سفارش شما در اسرع وقت به دستتان می رسد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما